Bėgikas ir treneris J. Beržanskis: didžiausia klaida – išsyk forsuoti dėl rezultato

Kazio PAULAUSKO nuotr.

„Iškovojęs medalį juo pasidžiaugiu. Paskui padedu į lentyną ir užmirštu, nes prieš akis – jau kiti tikslai“, – pasakojo mūsų kraštietis Justinas Beržanskis, daugkartinis šalies ilgų distancijų bėgimo čempionas, ne kartą triumfavęs „Bėgame už laisvę“ 10 kilometrų distancijoje Mažeikiuose.

});

Bėgikui svarbiau, kad jis jau gali džiaugtis svariais auklėtinių laimėjimais.

Bėgti pradėjo sporto būrelyje

Viekšniuose augęs 35-erių metų sportininkas sakė: tuomet tai, kuo mokiniai užsiėmė, buvo tiesiog sportas. Sporto būreliui vadovavo mokytojai Voldemaras Kinas ir Rimantas Gricius, moksleiviams tai pasirodė įdomu. Aukščiau visko, žinoma, buvo krepšinis.

„Mums pasisekė, kad mokytojai nespraudė į rėmus. Jie supažindindavo su visomis sporto šakomis. O, laikui bėgant, pats imi suprasti, kas tau prie dūšios. Nuvažiavome į lengvosios atletikos varžybas Mažeikiuose, pasirodžiau neblogai, tad šios sporto šakos treneris Petras Dargvainis mane parekomendavo pažįstamiems treneriams. Ir...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto