Bėgimas mažeikiškiams tapo gyvenimo būdu

Tiek Sauliui Prielgauskui (kairėje), tiek Sauliui Timinskui bėgimas tapo pagrindiniu laisvalaikio praleidimo būdu. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Kiekvienas metais rugsėjį vyksta Europos judumo savaitės renginiai. Šiais metais ji skirta saugiam vaikščiojimui ir važiavimui dviračiu. Tuo norima pažymėti, kad mūsų kūnai skirti judėjimui, tačiau pastebima, kad didžiąją savo dienos dalį daugelis praleidžia sėdėdami: automobilyje, prie darbo stalo ar priešais televizoriaus, kompiuterio ekraną.
Pakalbinome mažeikiškius, kurie mėgsta aktyvų laisvalaikį ir kuriuos dažnai pastebime įvairiuose bėgimuose.

„Nors daug metų aktyviai gyvenau – ir svarsčius namuose pakilnodavau, ir apskritai nevengiau aktyvaus poilsio, tačiau prieš penkerius metus užklupusios rimtos sveikatos problemos, kai vos nebuvau „nurašytas“, privertė atsigręžti į bėgimą“, – taip aktyvaus sportavimo pradžią įvertino 51-erių metų Saulius Timinskas, šiais metais laimėjęs savo amžiaus grupės pasienio bėgimą Buknaičių apylinkės–Ežerė.
Pradėjęs nuo kelių kilometrų, būna, kad iš ryto nubėga ir dvidešimt.
„Metų laikas įtakos neturi: bėgu, ar žiema, ar vasara, ypač malonu, kai atradau dabar jau mėgstamą trasą – nuo namų naujai įrengtais takais Ventos upės pakrantėmis iki Tirkšlių ir atgal“, – kalbėjo bėgimo mėgėjas.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

3 Atsakymai į “Bėgimas mažeikiškiams tapo gyvenimo būdu”

  1. Nuomene parašė:

    Hari jus klystate. Turbut pats nesportuojate ir tikite mitais apie begimo zala. Yra daug pvz kur garbaus amziaus sinjorai sulauke pagal savo amziu bega gana greitai . Ir tie sinjorai jauciasi daug sveikiau ir energingiau uz tuos kurie nesportuoja.

  2. nuomone parašė:

    Hari jus klystate. Turbut pats nesportuojate ir tikite mitais apie begimo zala. Yra daug pvz kur garbaus amziaus sinjorai sulauke pagal savo amziu bega gana greitai . Ir tie sinjorai jauciasi daug sveikiau ir energingiau uz tuos kurie sportuoja.

  3. Haris parašė:

    Nieko gero is to begimo. Bus 60 m, vaikscios su lazda, nebetures sanariu. O ir sirdele nuo tokiu kruviu neaisku kaip bedirbs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto