Bendra specialybė – šeimos stiprybė

Tapti medikėmis ketina abi gydytojų Rasos ir Jono Žulpų dukros Giedrė ir Rūta (iš kairės pirmoji ir antroji). Asmeninio archyvo nuotr.

Savaitgalį minėjome Tėvo dieną. Daugelis skubėjome į gimtuosius namus pasveikinti savo artimo žmogaus. Bet turbūt ne visi gali pasigirti stipriu dvasiniu ir emociniu ryšiu su savo tėvais, nes nuoširdesniam, šiltesniam bendravimui vis pritrūksta laiko.
Tačiau kai kuriems pasiseka tą artumą, bendrystę išlaikyti daugelį metų – nuo pat pirmosios raidės. Vieni tokių yra vaikai, pasirinkę tas pačias specialybes, pomėgius, kaip ir jų tėvai.
„Kuo daugiau bendrystės, tuo stipresnė šeima“, – akcentavo „Santarvės“ pašnekovai.
Ketvirtus metus kremtanti su medicina susijusius mokslus mažeikiškė Rūta Žulpaitė žengia tėvo, traumatologo Jono Žulpos ir mamos akušerės-ginekologės Rasos Žulpienės pėdomis. „Santarvei“ ji prisipažino, kad gal nuo kokios septintos–aštuntos klasės pradėjo galvoti apie medicinos mokslus.
„Gal dėl to, kad užaugau medikų šeimoje – ir mama, ir tėtis yra medikai, medicina buvo neatsiejama gyvenimo dalis. Iš tiesų buvo momentas, kai mąsčiau, kuo visgi noriu užsiimti gyvenime, bet niekas taip netraukė kaip medicina. Turbūt septintoje klasėje supratau, kad man ligoninė tiesiog kvepia“, – atviravo mergina.

Plačiau skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

5 Atsakymai į “Bendra specialybė – šeimos stiprybė”

 1. Boružėlė parašė:

  Gražu, kai pagerbiami tokie sėkmingi žmonės, šeimos. Miestas juk gražus ne tik renovuotomis ir sutvarkytomis gatvėmis bei skverais, bet ir savo žmonėmis- puikiais gydytojais, mokytojais, menininkais, pareigūnais…. Didžiuojamės jais. Daugiau tokių straipsnių.

 2. mokytoja parašė:

  Nuostabi šeima, gabios mergaitės, pareigingi tėvai. Didžiulės Jums sėkmės. Ačiū žurnalistei už gražų rašinį. Pasiilgom pozityvių straipsnių

 3. Liepa parašė:

  šauni šeimynėlė, sveikatos jums ir visokeriopos sėkmės

 4. Klientė parašė:

  Labai graźi šeimynėle! Puiki specialistė gyd. Žulpienė! Nors asmeniškai ir nepaźystu šios šeimos, bet labai nuoširdžiai gėriuosi ir džiaugiuosi jais!

 5. uzmirso parašė:

  Saunios visos cia aprasytos seimos ir dziugu kai vaikai seka tevu pedomis. Su tuo ir sveikinu sias seimas. Bet gerbiama zurnaliste matyt uzmirso dar viena gan garsia seimyna. O gaila……

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto