Bibliotekos kviečia atsiliepti į „skaitymo iššūkį“

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mėgstantiems skaityti Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos skaitytojų aptarnavimo ir vaikų literatūros skyriaus, Naftininkų, Reivyčių, Sedos bei Ukrinų filialų lankytojams metamas „Skaitymo iššūkis“.

Į klausimą: „Ką veikti vasarą?“, viešosios bibliotekos direktorė Alina Bernotienė atsako: „Skaityti“.
Projektas „Skaitymo iššūkis“ vykdomas jau antrus metus. Praėjusiais metais jį inicijavo Šiaulių Povilo Višinskio viešoji biblioteka. Kita vertus, mažeikiškiai skaitytojai jau ir praėjusiais metais buvo kviečiami ir raginami ne tik skaityti dėl savęs ir plėsti savo akiratį, bet ir prisiregistruoti, dalyvauti šiame žaidime, atlikti pateiktas užduotis bei pretenduoti į rėmėjų įsteigtus prizus.
„Skaitytojai, kurie iššūkiu susidomi, nori jame dalyvauti, užregistruojami elektroninėje sistemoje. Tada jiems pateikiama dešimt užduočių. Nėra nurodomi konkretūs autoriai ar jų kūriniai. Žmonės patys pasirenka ką skaityti, tačiau jų pasirinkimai turi atitikti tam tikrus organizatorių iškeltus kriterijus“, – sakė A. Bernotienė.
Birželio 15 dieną prasidėjusio ir iki rugpjūčio 31 dienos truksiančio „Skaitymo iššūkio“ dalyvių amžius neribojamas. Laukiami ir vaikai, ir suaugusieji.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto