Birželis prasidėjo įskaitinėmis avarijomis

Birželį policijos akcijos keis viena kitą. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Birželis rajono keliuose prasidėjo avarijomis, kurias fiksavo rajono kelių policijos poskyrio pareigūnai – vienoje iš jų žuvo žmogus, sužeistas motociklininkas.


Pirmoji  avarija – dėl stirnos 

Birželio avarijų sąrašas pradėtas rašyti jau pirmąją mėnesio dieną – Kurmaičiuose automobilis „Renault Megane“, kurį vairavo V. P., partrenkė į kelią išbėgusią stirną. Avarijos pasekmės – apgadintas automobilis, užmušta stirna. 
Tą pačią dieną M. Daukšos gatvėje nesutilpo du automobiliai – persirikiuodama „Renault Megane“ kliudė priešais atvažiuojantį „Peugeot Partner“, nuplėšė jo veidrodėlį ir nuvažiavo. Po kurio laiko Tirkšliuose buvo sustabdytas avarijos kaltininko automobilis ir nustatyta, kad jį vairavo mažeikiškis S. M.
Birželio antrosios rytą Tyliosios gatvės 38-ojo namo kieme kol kas nenustatytos markės automobilis nepaliko saugaus tarpo iš šono, kliudė stovintį automobilį „Toyota Avensis“ ir iš įvykio vietos nuvažiavo. Tą pačią dieną Sedoje, Piliakalnio gatvėje, K. M., važiavęs motociklu, įkalnėje jo nesuvaldė ir, nuvažiavęs nuo kelio, apvirto. Neatsargus motociklininkas išvežtas į Mažeikių ligoninę ir paguldytas į traumatologijos skyrių.


Vasara – policijos reidų metas 

Gegužę mažeikiškiai policininkai užregistravo penkiolika avarijų, kurių metu keturi asmenys buvo sužeisti. Per mėnesį nustatyti net dvidešimt penki neblaivūs vairuotojai, nuo metų pradžios į policijos rankas tokių nedrausmingų eismo dalyvių pateko jau 84. 
Aktyvus dėmesys eismo saugumui gegužę lėmė ir didesnį kelių eismo pažeidėjų skaičių – balandį pažeidėjų buvo užfiksuota 311, gegužę – net 483.
Gegužės paskutinėmis dienomis vyko saugos diržų kontrolės akcija, Mažeikių rajone  nustatyta vienuolika vairuotojų, kurie jais nesinaudojo, nubaustas taip pat vienas mopedo keleivis, kuris nesegėjo saugos šalmo. Per savaitgalį vykusį blaivumo patikros reidą mūsų rajone sulaikyti du neblaivūs vairuotojai, vienam iš kurių nustatytas lengvas (0,68 promilės) girtumas, kitam – vidutinis.
Birželį policijos akcijos keis viena kitą –  leistino greičio kontrolė vyks 3–7 bei 17–23 dienomis, girtumo tikrinimo akcija, kurią rengia Europos kelių policijos pareigūnai – birželio 3–9 dienomis bei kiekvieną savaitgalį, pavojingas vairavimas bus stebimas 10–16 ir 20–23 dienomis, o saugos diržų naudojimo kontrolė vyks 25–30 dienomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto