„Bitutėje“ – respublikinė konferencija apie netradicinį ugdymą

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Šiandien Mažeikių lopšelyje-darželyje „Bitutė“ vyksta respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų konferencija „Netradicinių metodų ir būdų įtaka kokybiškam vaiko ugdymui(si) ikimokykliniame amžiuje“.
Į Mažeikius atvyko ikimokyklinio ugdymo specialistai iš Kauno, Klaipėdos, Šilutės ir, suprantama, iš Mažeikių rajono – „Bitutės“ partneriai, kurie domisi netradicinio ugdymo metodais.

Susirinkusiems švietimo specialistams pasiūlyti pranešimai įvairiomis temomis. Ikimokyklinio ugdymo metodų įvairovę Mažeikių rajone apžvelgė Švietimo skyrius vyriausioji specialistė Nijolė Zakalskienė, kokiais metodais dirbama „Bitutėje“, papasakojo jos direktorė Asta Samoškienė, šio lopšelio-darželio pedagogė Palmira Šiaulienė pasakojo apie savo darbą, įgyvendinant Montessori ugdymo metodą, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Birutė Kavaliauskienė pristatė Hovardo Gardnerio pedagoginę teoriją ir taikymo būdus „Bitutėje“.
Iš kitų šalies ir rajono švietimo įstaigų susirinkę svečiai pasidalijo informacija bei patirtimi, pristatydami įvairią netradicinę ikimokyklinio ugdymo metodiką: Valdorfo ir Suzuki, „Geros pradžios“, emocinio intelekto ugdymo pagal „Kimochis“ programą, taip pat jau minėtą Montessori sistemą.
„Bitutėje“ dirbantys ugdymo specialistai parengė devynis stendinius pranešimus, supažindinančius su įstaigos specialistų įgyvendinama šiuolaikinių metodų įvairove.
„Šiais metais gyvavimo trisdešimtmetį švęsianti „Bitutė“ buvo ir bus ištikima savo nuostatai: išlaikyti tradicijas ir novatoriškai panaudoti šių dienų teikiamas galimybes“, – sakė lopšelio-darželio direktorė A. Samoškienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto