Bronius Kryžius atsisakė tarybos nario mandato

Bronius Kryžius. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Kyšininkavimu įtariamas Savivaldybės tarybos narys, praėjusią kadenciją Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas ėjęs Bronius Kryžius atsisakė tarybos nario mandato ir narystės Socialdemokratų partijoje.

Šiuos faktus „Santarvei“ patvirtino Savivaldybės tarybos socialdemokratų frakcijos seniūnas Jonas Jurkus. Politikas informavo, kad B. Kryžius įteikė prašymą Vyriausiajai rinkimų komisijai dėl mandato atsisakymo. Kai prašymas bus patenkintas, jo vietą taryboje užims vienas iš Socialdemokratų partijos kandidatų į rajono savivaldą.
Pagal sąrašą pirmiausiai pasinaudoti galimybe dirbti taryboje galės Viktoras Bugnevičius, šiuo metu dirbantis UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ apskaitos ir realizavimo skyriaus vadovu.
J. Jurkus teigė jau kalbėjęs su politiku, per rinkimus siekusiu tarybos nario mandato. Jeigu jis atsisakytų, toks siūlymas būtų pateiktas Algimantui Čepiui, praėjusią kadenciją ėjusiam mero patarėjo pareigas.

18 Atsakymų į “Bronius Kryžius atsisakė tarybos nario mandato”

 1. Aha parašė:

  O idomu, kaip Teniui su tais saldainiukais? Gal uzvalgius, amnezija praeitu, atsimintu idomiu faktu, kaip vargselis vis del liaudies dirbdavo, tik dirbdavo ir dirbdavo………

 2. Daiva Šideikienė parašė:

  STT neseniai nupirko labai daug saldainiukų nuo korupcijos. ????Tikriausiai per apklausą STT, tą mėlyną mėtų skonio piliulę gavo ir Mažeikių savivaldybės Tarybos narys . Kaip matyti, vis dėlto, mėto skonio piliulė nuo korupcijos suveikė ir B.Kryžius atsisakė tarybos nario mandato ir narystės Socialdemokratų partijoje. ???? Be jokios abejonės, tokių saldainiukų nuo korupcijos Mažeikių rajono savivaldybėje reikėtų daug. Buvo rašyta, kad saldainiukų galiojimo laikas iki 2022 m. ir niekas jais nenusinuodys. :)

 3. gb parašė:

  Atsisake jis matai tarybos nario mandato, kas mums is togerau ar ka? mokesciu moketojams , gal koki 10 metu patupet cypej reiketu su pilna turto konfiskacija tada butu vaistai jiems ir ateinantiems i si posta , o dabar „drakonas mire tegyvuoja naujas drakonas“ , o Lietuva ir toliau Mazeikiai palauks,..pakentes…kam jie idomus.

 4. juk parašė:

  Visi mazeikieciai zinojo ka isdarineja meras ir administracijos direktorius kad eme atkatus net procentai buvo viesinami o trisesaugai tao neidomu paleido i laisve bjauru

 5. gal parašė:

  Galetu stt pasdometi uab butu ukis kurir persivadino i elotus ir admituro glaudu bendradarbiavima kaip padejo grobstyi dauviabuciu kaupimo fonfo lesas

 6. baisūs parašė:

  šlykštynės,visiškai nugyvenę Mažeikius.Spjaunu ant jų.Tegu tik pasirodys viešumoje.

 7. Likimas parašė:

  Kiek per savo administravima kryziukas zmoniu gyvenimu suede,dabr skina tuos vaisius pats,matyt yra DIEVAS,arba lazda turi du galus,idomiausia kiti ramiai miega,ar nereiks prabusti?

 8. Ir niekas nežinojo??? parašė:

  Apmaudu ir apgailėtina, kad PER TIEK METŲ viskas buvo daroma:((( Tai įdomu ir keista, kaip visi dirbantys savivaldybėje per tiek metų niekas niekur nemate, nežinojo, neįtarė??? Toks jausmas, kad visi vienas kitą ,, dengė,,… Žmonės, dabar vel išrinkta nauja valdžia, vadinasi, turime būti patys akylūs. Sužinome, išgirdome, pamatėmr apie savivaldybės darbuotojų nors menkiausią korupciją, turime viešinti visur: soc.paskyrose, anonimiškai ir t.t. Ir nebijoti!!! Gal tada pradės jie bijoti ir nenores taip per rinkimus brautis į valdžios lovį!

 9. B. parašė:

  Visa šita istorija ir yra atsakymas į klausimus: kodėl prieš rinkimus tiek daug norinčių būti išrinktais ir kodėl mūsų merai baigia savo kadenciją būdami milijonieriais?

 10. Mykolas to kaip reiks giminėms ,kaimynams ir miestėlėnams į akis pažiūrėti? parašė:

  Tokiems sąvokos : gėda, sąžinė, garbė, moralė – atrofavo. Jie kaip gyvuliai lipa kitiems per galvas, vis nepasisotina. Prakeikti svolačiai.

 11. kaip reiks giminėms ,kaimynams ir miestėlėnams į akis pažiūrėti? parašė:

  Senovės Romoje ,,miesto parazitus išspirdavo lauk“.

 12. Mara parašė:

  Tokie turi but nuteisti ..ir visas šeimos turtas atimtas …jau nekalbat apie kalėjima…Baust be gailesčio ..

 13. Taip parašė:

  Dar sovietiniais laikais esu gavęs nevieną pasiūlymą stoti į TSKP narius.Atsisakius -pavadindavo durniumi,kuris nenori kilti karjeros laiptais ir lengvo,patogaus gyvenimo…

 14. To parašė:

  Kaip gaila…

 15. Patarimass4b parašė:

  Ta partija isviso reiktu naikinti kaip sovietini palikima,perdaug problemu su jos veikejais

 16. žinau kaip sunku teisėsaugai surinkti ir įrodyti visas baudžiamąsias veikas parašė:

  bet koks neaiškumas, mažas kabliukas proceso metu ir teisėjas bus įtariamųjų valstybės tarnautojų, verslininkų pusėje,nes tokia jau baudžiamoji teisė ir jos taikymo principai. Ačiū STT, sėkmės jums darbe.

 17. jurkus, viktoras, čepas parašė:

  nei vieno jauno, perspektyvaus socialdemokrato…Štai taip jaunasis socialdemokrate,tavo laikas dar ateis… Jei STT gerai dirbs-, gal greičiau.

 18. aa parašė:

  PAGALIAU

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto