Budintis darželis: prašymų daugiau nei įstaigą lankančių vaikų

Živilė Brazaitienė. Autoriaus nuotr.

Liepą ir rugpjūtį ikimokyklinio ugdymo įstaigos nedirbo. Vaikus priėmė budintieji lopšeliai-darželiai: liepą – „Linelis“ ir „Pasaka“, rugpjūčio mėnesį – „Buratinas“.
Nors vasarai prasidėjus nuogąstauta, kad į budinčius darželius vaikai nesutilps, nė vienas jų nebuvo perpildytas.

Liepą dirbo du darželiai

Lopšelio-darželio „Pasaka“ vadovė Zita Siliūnienė birželio mėnesį jau turėjo per pusantro šimto tėvų, norinčių vaikus leisti į darželį, prašymų, dar šimtas vaikų darželį norėjo lankyti iš „Pasakos“, o įstaiga galėjo priimti iki 230 mažylių. Bet realybė tokia – liepos mėnesį į „Pasaką“ atėjo 200 vaikų.
Liepą budėjo ir lopšelis-darželis „Linelis“. Direktorę pavaduojanti socialinė pedagogė Raimonda Veličkienė teigė, kad tą mėnesį darželį lankė per pusantro šimto vaikų.
„Tas skaičius svyravo. Suskaičiavome, kad lankiusiųjų vidurkis buvo šimtas trisdešimt penki vaikai. Buvo susirgusių ugdytinių, kai kas ėjo ne visas dienas. Vasara, tad tėvai vaikus į darželį vedė ne kasdien“, – samprotavo R. Veličkienė.

Prašymų daug, atėjusių – mažiau

Rugpjūčio mėnesį budėti liko lopšelis-darželis „Buratinas“. 220 vaikų galintis priimti darželis taip pat nebuvo perpildytas.
Ugdymo įstaigos vadovė Živilė Brazaitienė samprotavo, kad rugpjūtis – pats populiariausias mėnuo atostogaujantiems, tad ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų poreikis yra mažesnis.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto