Bugeniškis valstybei „dovanoja“ jau antrą automobilį

Po pirmosios Kosto B. šiais metais sukeltos avarijos automobilis „BMW“ atsidūrė ant šono ir buvo gerokai aplamdytas. Nuotrauka iš policijos archyvo

Dėl sudėtingų oro sąlygų avarijų nepagausėjo, tačiau į pareigūnų rankas vėl neblaivus pateko pirmąją šių metų avariją sukėlęs vairuotojas.
Valstybės naudai bus konfiskuotas jau antrasis šio mažeikiškio automobilis.

Įpūtė 2,2 promilių

Vasario šešioliktosios rytą mieste budėjęs policijos ekipažas pastebėjo Ventos gatvėje įtartinai vinguriuojantį „VW Transporter“. Sustabdžius mašiną prie septynioliktojo namo, paaiškėjo, kad prie vairo sėdi 26-erių metų bugeniškis Kostas B.
Vairuotojui, kuris vairuotojo pažymėjimo neturėjo, nustatytas 2,2 promilės girtumas, transporto priemonė buvo išvežta saugoti į stovėjimo aikštelę Kruciuose.
Tikrinant duomenų bazę paaiškėjo, kad tai pirmasis šiais metais neblaivus mūsų rajone avariją sukėlęs asmuo.

Nuobaudos nesustabdė

Sausio pirmąją, pusę šešių ryto, tas pats Kostas Mažeikių aplinkkelio žiedinėje sankryžoje nesuvaldė automobilio „BMW“ ir apsivertė.
Po avarijos policijos pareigūnai jam nustatė 1,98 promilės girtumą. Už šį nusižengimą jam teismas skyrė penkių tūkstančių litų baudą.
Jau tada vaikinas važinėjo be vairuotojo pažymėjimo, nes jis trisdešimčiai mėnesių buvo atimtas dar užpernai gegužę, tuomet taip pat skirta ir pustrečio tūkstančio litų bauda. Šios nuobaudos bugeniškio nesustabdė – užpernai spalį jis vėl buvo sulaikytas neblaivus prie vairo, jam skirtos 25 paros administracinio arešto ir konfiskuotas automobilis „Peugeot 806“.
Už dabartinį nusižengimą jam vėl gresia areštas bei vienai rajono bendrovei priklausančio automobilio „VW Transporter“ konfiskacija.

9 Atsakymai į “Bugeniškis valstybei „dovanoja“ jau antrą automobilį”

 1. Žiurkė parašė:

  Bugenių kaimas – tai jėga.

 2. dyzel parašė:

  nu komentatoriai grybai nejum komentuot LIUKS ZMOGUS kas ten rase apie tuos kausus islys galai tokie kausai ir tekomentuoj URODAI

 3. Komentatorius parašė:

  Rankas ir kojas jam nupjautis. Gerti negalės, gazą spausti irgi negalės.
  Aš irgi ten buvau. Labai daug tiesos parašyta.

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Nieko nuostabaus, jei girtam jūra iki kelių ir nemąsto apie pasekmes ir kitus žmones. Tokiam išvis negalima duoti mašinos iškart nebeturėsi, prigers ir sudaužys ją ir pridarys problemų ne tik sau ir kitiems. Šiaip patarimas gydytis, nes gėrimas jau liga, lai tas žmogus susimąsto dėl to.

 5. to r.d parašė:

  Tu gal jo šunelis ar kas, kad čia tiek plėšaisi? Visi ten kaušai geri esat.

 6. as parašė:

  bet esme ta kad girtas vaziavo– o uz tai as pritariu kad konfiskuoja masinas, px kieno jos, K.B tu ten buvai..bet jei jis girtas pakenktu tavo artimiesiems ar nebutu abidna, pripiseliai suknisti.

 7. r.d parašė:

  cia durnelis ir komentuoj net nezinodamas kaip kas buvo

 8. ... parašė:

  Buvo durnelis – toks ir liko…

 9. k.b parašė:

  as ten buvau cia daug netiesos parasyta kazkam yra naudinga rasyt tokius straipsnius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto