„Būkime pilietiški“ Daiva ŠIDEIKIENĖ Visuomeninio rinkimų komiteto „Mažeikių kraštas“ lyderė

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Korupcija, socialinė nelygybė, nedarbas, nepagarba žmogui yra tik kelios iš daugelio priežasčių, dėl kurių lietuviai palieka savo šalį.  Per 25 metus politinė sistema visiškai sutrypė teisingumą, pamynė sąžiningumą bei asmeninę atsakomybę.
Prieš kiekvienus rinkimus žadamas geresnis rytojus, o jau kitą dieną po rinkimų lengvai žarstyti pažadai dar lengviau užmirštami, todėl eilinių žmonių nusivylimas ,,išrinktaisiais‘‘ auga daug  greičiau negu vidutinis darbo užmokestis.
Tie gyventojai, kurie liko Lietuvoje, yra labai nusivylę „amžinais“ politikais, todėl prie balsadėžių kaskart ateina vis mažiau rinkėjų.
Šiemet, kovo 1-ąją, pirmąkart visoje Lietuvoje tiesiogiai bus renkami merai. Parodykite  pilietiškumą ir savigarbą bei ateikite į rinkimus. Mieli rinkėjai, už jus niekas kitas to nepadarys!
Be mero, mūsų rajono gyventojai išsirinks ir Savivaldybės tarybą, kuri per ateinančią kadenciją  privalės spręsti gyventojų iškeltas problemas ir pateisinti jų lūkesčius. Ar miestas ir rinkėjai  pribrendo naujiems pokyčiams ir iššūkiams, parodys ateisiantys rinkimai.
Kiekvienam rinkėjui bus suteikta teisė reitinguoti, todėl būtina ja pasinaudoti – iš pasirinkto sąrašo išsirinkite tuos kandidatus, kurie, Jūsų  manymu, geriausiai pateisins dedamas viltis ir lūkesčius.
Savivaldos rinkimuose dalyvausiantys rinkėjai ir mandato siekiantys politikai turės galimybę pademonstruoti, kad pasitikėjimas ir atsakomybė – ne tušti žodžiai.
Rinkimai bus ta diena, kai Jūs galėsite išreikšti savo pilietinę valią – turėsite teisę ir puikią progą  pasirinkti merą ir kandidatus, suteiksite savo pasitikėjimo mandatą tiems, kurie juo atsakingai naudosis ir bus ištikimi demokratijos vertybėms. Nebūkite abejingi savo pasirinkimui!
Kviečiu visus mažeikiškius, turinčius teisę balsuoti, bendromis pastangomis Kovo 1-ą dieną  padaryti taip, kad Mažeikių rajonas savo rinkėjų aktyvumu taptų geru pavyzdžiu kitiems Lietuvos miestams ir rajonams. Linkiu sėkmės ir teisingo pasirinkimo.

10 Atsakymų į “„Būkime pilietiški“ Daiva ŠIDEIKIENĖ Visuomeninio rinkimų komiteto „Mažeikių kraštas“ lyderė”

 1. Manau parašė:

  Manau, šitai poniai atsitiks kaip tai bobai iš pasakos apie „Auksinę žuvelę“ – panorusi tapti pasaulio valdove, t.y. miesto mere, liks prie suskilusios geldos. Mažeikiuose tikrai nėra tiek kvailių, kad šita skundų rašinėtoja turėtų nors menkiausią šansą laimėti.

 2. juziui parašė:

  Visur blogį mato tik tas, kurio paties siela juoda. Sakyčiau, netgi ne siela, o sieliukštė. Toks žmogus tikrai nesukurs nieko gero ir šviesaus, nes neturi pozityvaus mąstymo.

 3. juzis parašė:

  jeigu zmogaus sazine svari ,tai jis nebijo iskelti aiksten vagis ir aferistus ,todel Daiva nebijo isvardinti blogieciu ,todel ,kad ji pati svari otokio mero muns ir reikia

 4. as parašė:

  Mažeikietis, lietuvis ir juzis? Manau, kad po šiais nikais slepiasi pati Šideikienė arba kas nors iš jos artimųjų, nes joks sveiko proto žmogus už šitą skundų rašinėtoją tikrai neagituotų. Jeigu sugebi visur matyti blogį ir ant visų pilti purvą, dar nereiškia jog sugėbėsi vadovauti miestui. Būtų panašus variantas į tą, kai Kaunui vadovavo Šustauskas – apart gėdos daugiau jokios naudos kauniečiai neturėjo.

 5. mazeikietis parašė:

  siandien praejau Mazeikiu senamiesciu ir sustingau is nuostabos ,seimo narys bartkevicius kanditatuoja iMazeikiu mero posta ,argi seime 6000 tukstanciu atlygynimo tam aferistui nepakako ,aisku ,kad ne,nes savivaldybes dabar gaus milijonus pinigu ,o bartkeviciui ,aisku ,kad mln .kiseneje geriau nei tukstanciai ,kaip buvusiems dziugeliui ir dabartiniam teniui, todel ,kad milijonai atitektu Mazeikiu gyventojams ,prasau balsuoti uz DAIVA SIDEIKIENE

 6. lietuvis parašė:

  jeigu Mazeikiuose butu daugiau tokiu zmoniu ,kaip ponia Daiva ,tai gyventoju pragyvenimo lygis pakiltu 1,5kartu ,tai Zmogus tyros sazines ,atvira sirdimi sprendzianti problemas ,visada pasirengusi padeti zmogui bedoje ,todel prasau visu MAAZEIKIECIU balsuoti uz DAIVA SIDEIKIENE

 7. juzis parašė:

  miela Daiva,dauguma mazeikieciu tiki tavo sazingumu ir ryztingumu ,kovojant su blogiu ir dauguma balsuos uz tave ,tik esi labai kukli ir mazai save reklamuoji ,kai tuo tarpu kiti isverstskuriai apkabinejo savo snukiais visas senamiescio tvoras

 8. mzk parašė:

  Ką tu „mizerėja“ bedarbė gali? Juk nieko ir nenuveikei per 4 metus. tik juodini visus. To dar betrūko- į merus. Tai mažeikiai turės merę- ne tik luošą, bet dar ir durną- su psichikos negalia.

 9. rinkėjas parašė:

  Na,kad nieko naujo nepasakyta.Tie patys nuvalkioti lozungai.

 10. jei parašė:

  Prižadėk pastatyti į veitą savo pusbrolį – balsuosiu už tave.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto