„Būkime pilietiški“ Kęstutis BARTKEVIČIUS Partijos „Tvarka ir teisingumas“ sąrašo lyderis

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Pirmą kartą žengdama tiesioginių merų rinkimų keliu vietos savivalda išgyveną lemtingą ir atsakingą laikotarpį. Tiesioginiai mero rinkimai atvėrė vartus į valdžią visiems – ūkiškiems, išprususiems, charizmatiškiems kandidatams, taip pat ir garsiai šaukiantiems populistams. Turime galimybę patys savarankiškai ir sąmoningai rinktis, kuriam politikui patikėti savo likimą.
Reikia pripažinti, kad kiekvieno regiono pažanga labai daug priklauso nuo vietos politikų pastangų ir bendradarbiavimo su vietos gyventojais. Todėl, ne partijų susitarimu paskirtas, o Jūsų, Mieli Kraštiečiai, daugumos pasitikėjimą gavęs meras turės būti rišamąja grandimi, įtraukiančia bendruomenę į savivaldos sprendimų priėmimą, ekonominės ir socialinės gerovės kūrimą.
Gerbiamieji, su tiesioginiais mero rinkimais kiekvienas iš mūsų įgyjame ne tik didesnę teisę, bet ir didesnę atsakomybę spręsti, kokia bus mūsų gyvenamosios vietos valdžia.
Manau, kad viską kartu sudėjus: idėją, siekį, darbą, susikoncentravus į savivaldos veiklumą, atsakingumą bei atskaitingumą, galima pasiekti norimų rezultatų ir netolimoje ateityje.
Svarbiausia yra nebūti abejingam, ateiti į rinkimus kovo 1 d. ir pasirinkti atsakingą, sąžiningą ir teisingą valdžią.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto