Bus peržiūrėti nekilnojamojo turto kadastrą ir registrą reglamentuojantys įstatymai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Teisingumo ir žemės ūkio ministrai sudarė tarpinstitucinę darbo grupę Nekilnojamojo turto kadastrą ir Nekilnojamojo turto registrą reglamentuojantiems įstatymams peržiūrėti ir atnaujinti.
Darbo grupei pavesta iki šių metų pabaigos peržiūrėti teisinę bazę ir parengti Nekilnojamojo turto kadastrą ir Nekilnojamojo turto registrą reglamentuojančių įstatymų projektus. Jų teisinio reguliavimo normos turėtų atitikti Valstybės informacinių išteklių ir kitų įstatymų nustatytus reikalavimus.
Rengiant šių įstatymų projektus, taip pat turėtų būti įvertinta ir galimybė į atskirus įstatymus išskirti nekilnojamųjų daiktų formavimo, kadastro duomenų nustatymo, nekilnojamųjų daiktų kadastro duomenis nustatančių asmenų (matininkų) veiklos reglamentavimo ir nekilnojamųjų daiktų registravimo teisinių procedūrų nuostatas.
Į šią darbo grupę yra paskirti Teisingumo ministerijos, Žemės ūkio ministerijos ir valstybės įmonės Registrų centro (Nekilnojamojo turto kadastro ir Nekilnojamojo turto registro tvarkytojos) specialistai. Prireikus darbo grupė galės pasitelkti ir kitų suinteresuotų visuomeninių organizacijų atstovus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto