Būsimoje kultūros sostinėje prasidėjo remonto darbai

Vizualizacija

Kitąmet Ryškėnai taps Lietuvos mažąja kultūros sostine, todėl Ryškėnų kultūros centras energingai ruošiasi pavasarį prasidėsiantiems šventiniams renginiams. Bet tuo pat metu prasidėjo ir kultūros centro remontas. Ar tai netrukdys deramai įgyvendinti mažajai kultūros sostinei keliamų tikslų?

Dabar Ryškėnų kultūros centre triūsia statybininkai – remontuojama scena. Tai pirmasis projekto „Telšių rajono savivaldybės kultūros įstaigų remonto darbai (Ryškėnų kultūros centro scenos remonto darbai)“ etapas. Jį įvykdyti įsipareigojo viešųjų pirkimų konkursą laimėjusi UAB „Dirževa“. Iš Savivaldybės biudžeto darbams buvo numatyta skirti ne daugiau kaip 72 tūkst. eurų.

Mažosios kultūros sostinės šventiniai renginiai prasidės kitų metų kovo 10-ąją. Pasak Ryškėnų kultūros centro direktorės Romualdos Virketienės, iki šios dienos statybininkai savo darbus turėtų užbaigti.

„Tikimės, kad remonto darbai bus užbaigti. Planuojama suremontuoti ne tik sceną. Tai tik pirmasis etapas. Po jo bus remontuojama salė ir holas. Manau, kad statybininkai savo įsipareigojimus įvykdys“, – „Telšių ŽINIOMS“ kalbėjo R. Virketienė.

Anot direktorės, mažosios kultūros sostinės titulas Ryškėnams – visos bendruomenės nuopelnas, todėl tvarkomas ne tik kultūros centro pastatas, bet ir visa gyvenvietė.

„Ryškėnai turi žydėti, skambėti, puoštis, eiti pirmyn. Būsime „Žiedų ir muzikos sostine“. Juk negalima stovėti vietoje“, – teigė R. Virketienė.
Aistas MENDEIKA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto