Būtina išvengti nereikalingo žmonių siuntinėjimo dėl ligos ir izoliacijos

Nuotr. iš SAM archyvo

Antradienį Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Telšių departamento specialistai surengė sveikatos įstaigų specialistams skirtą nuotolinį pasitarimą. Jo metu pristatyti šiuo metu aktualiausi teisės aktai, susiję su COVID-19 ligos valdymu.

Pasikeitus izoliacijos bei nedarbingumų išdavimo tvarkai, nedarbingumo pažymėjimus izoliuotiems asmenims, turėjusiems kontaktą su kitais asmenimis, kuriems patvirtinta COVID-19 liga, nuo sausio 17 d. išduoda Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).
Nuotolinio pasitarimo organizatorių siekis buvo, kad jame dalyvautų kuo daugiau gydytojų, kurie tiesiogiai bendrauja su pacientais. Norėta aptarti galiojančius teisės aktus, pasidalyti aktualiausia informacija, kad būtų išvengta nereikalingo žmonių siuntinėjimo nuo NVSC pas šeimos gydytojus ir atvirkščiai.
Tačiau iš 18 prie pasitarimo prisijungusių klausytojų didžiąją dalį sudarė savivaldos atstovai, Savivaldybės administracijos darbuotojai, žurnalistai ir tik keli mūsų rajono pirminės sveikatos priežiūros centrų vadovai. Jų paprašyta išgirsta informacija pasidalyti su gydytojais.
Plačiau – penktadienio „Santarvėje“.

One Reply to “Būtina išvengti nereikalingo žmonių siuntinėjimo dėl ligos ir izoliacijos”

  1. Palme parašė:

    Patys sau susirenka kas nori,patys nusprendžia,žmonių niekas neklausia kaip jie nori. Bloga nuo tokiu straipsniu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto