Buvę „Mažeikių“ treneriai: keičiasi ir krepšinis, ir sportininkų gyvenimas

Po pergalingo 2001 metų sezono finišo (iš kairės): Andrius Mažutis, Raimondas Petrauskas, Aloyzas Rudys, Vidmantas Bertys, Tomas Rinkevičius ir Artūras Darašas. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šiandien rubrikoje „Sena nuotrauka“ – mažeikiškiai krepšininkai ir jų treneriai.
Mažeikių krepšinio komandos jau keturis kartus yra iškovojusios antros Lietuvoje pagal pajėgumą  krepšinio lygos čempionų titulus – anksčiau ši lyga vadinosi Lietuvos krepšinio A lyga (LKAL), dabar – Nacionalinė krepšinio lyga (NKL).
Visų keturių laimėjimų metu komandas į priekį vedė trenerių duetas – Aloyzas Rudys ir Vidmantas Bertys.

Redakcija savo archyvuose aptiko prieš 17 metų darytą nuotrauką, kurioje būrelis žaidėjų bei abu treneriai džiaugiasi iškovota pirmąja vieta ir pelnytais čempionų žiedais.
„Tiek tas, tiek du ankstesni sezonai buvo pergalingi – prieš tai laimėjome Lietuvos krepšinio B lygos pirmenybes, pirmus metus žaisdami A lygoje, iš karto iškovojome čempionų vardus, o tą sezoną, kurio pabaigtuves matote nuotraukoje, pakartojome pernykštį pasiekimą“, – kalbėjo tuometinis komandos vyriausiasis treneris A. Rudys.
Pasak jo, tą kartą didelio pergalės šventimo nebuvo, lyginant su sezonais, kai mažeikiškiai du kartus iškovojo Nacionalinės krepšinio lygos nugalėtojų vardus, – paprasčiausiai buvo įteikti apdovanojimai, o komanda susirinko į banketą ir atšventė laimėjimą.
„Visiškai kitaip buvo, kai du kartus laimėjome NKL. Nors buvo vėlyvas metas, Mažeikiuose mus abu kartus pasitiko sirgalių minia, džiaugėmės kartu, į dangų kilo fejerverkai, po to vykome švęsti į kavinę. Neužmirštami įspūdžiai“, – prisiminė treneris.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto