Buvusiai kandidatei į Seimą skirta bauda

Seniūnijos vadovai „Santarvei“ neigė dvigubus standartus, esą L. Nagienės mobiliosios politinės reklamos, pastatytos ant Savivaldybės žemės, nepastebėjo. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių apylinkės teismas buvusiai kandidatei į Seimą socialdemokratei Laimai Nagienei skyrė baudą. Į Seimą kandidatavusi „Sodros“ Mažeikių skyriaus direktorė buvo nubausta už tai, kad savavališkai, be leidimo, ant Savivaldybės žemės pasistatė politinę mobiliąją reklamą.

Apskundė Tarybos narė

Administracinių teisės pažeidimų byla atsirado po to, kai į Mažeikių policijos komisariatą kreipėsi taip pat į Seimą bandžiusi patekti kita Tarybos narė Daiva Šideikienė. Ji pareigūnų prašė išsiaiškinti, ar L. Nagienė ir Algirdas Butkevičius turėjo atitinkamą leidimą savo politinę mobiliąją reklamą, įrengtą ant kilnojamosios priekabos, statyti ant Mažeikių rajono savivaldybės žemės. Kai spalio 25  dieną Savivaldybės kultūros centre vyko susitikimas su šiais socialdemokratais, mobilioji reklama su abiejų kandidatų portretais stovėjo prie Kultūros centro.
Pareigūnai, išsiaiškinę D. Šideikienės pateiktą informaciją, už politinės reklamos skelbimo reikalavimų nesilaikymą L. Nagienei surašė administracinių teisės pažeidimų protokolą.

Inicijavo seniūnija

Lapkričio mėnesį Mažeikių apylinkės teismas už tokį pat pažeidimą nubaudė buvusią kandidatę į Seimą konservatorę Liną Rimkienę. Teisininkei savavališkai, be leidimo, ant Savivaldybės žemės pasistačiusiai politinę mobiliąją reklamą, buvo skirta 80 litų bauda.
L. Rimkienės mobilioji reklama, įrengta ant kilnojamosios priekabos, užkliuvo seniūnijai, kuri apie pažeidimus pranešė Savivaldybės administracijos viešosios tvarkos ir civilinės saugos skyriui.
Minėto skyriaus specialistai surinko medžiagą ir ją perdavė policijai. Pareigūnai surašė administracinių teisės pažeidimų protokolą ir dėl nuobaudos kreipėsi į teismą.

Neigė dvigubus standartus

Abi kandidatės į Seimą, L. Rimkienė ir L. Nagienė, padarė tuos pačius nusižengimus – neturėjo leidimo mobiliajai reklamai statyti. Po šio fakto paviešinimo mažeikiškiai replikavo, kad rajone galioja dvigubi tų pačių teisės aktų standartai skirtingoms partijoms – kas galima Savivaldybės tarybos daugumai priklausančios partijos narei socialdemokratei L. Nagienei (socialdemokratai – ir meras Antanas Tenys, ir Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius, ir miesto seniūnas Šarūnas Armonas), tas draudžiama konservatorei L. Rimkienei.
Seniūnijos vadovai „Santarvei“ neigė dvigubus standartus, esą L. Nagienės mobiliosios politinės reklamos, pastatytos ant Savivaldybės žemės, nepastebėjo.

12 Atsakymų į “Buvusiai kandidatei į Seimą skirta bauda”

 1. ??? parašė:

  Įdomu, kodėl už tuos pačius pažeidimus skirtos skirtingos baudos, L.Nagienei skirta 200 lt. bauda, (anksčiau skelbta spaudoje),o L.Rimkienei 80 Lt…Čia taip todėl, kad varnas -varnui akies nekerta:):):)ar teisėtvarkoje dvigubi standartai???

 2. fifa parašė:

  Kažin ar Šideikienę kas nors sveikino su Šv.Kalėdom………..kažin………………?????????????

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  bet, zmones paziurekit kokia bauda gavo siaubas,turbut saviskiai baude.

 4. Ginutis parašė:

  nusistekenusi ta“Santarvė“,kada bepažiūrėtum į portalą randi straipsnius,kur pagrindinė laikraščio veikėja Šideikienė tą paskundė,tą apskundė,to ieškojo,bet nerado,o finale apčiuopiamos naudos jokios.Matosi,kad Santarvės pagrindinės rubrikos“ pliotkų“ lygio,o pati „gazeta“ – paliegusi.Nors ką norėti,kai pagrindiniai laikraščio korespondentai nuolat“rūko“ už kampo ir laukia,kol Sungaila ar Šideikienė atneš eilinę „sensaciją“Paprasta ar ne,parašei ir vėl gali sau ramiai rūkyti.

 5. hm to-rinkėja parašė:

  Kur tu matai tą Daivos“šaunumą“,kai jau vaikų darželyje vakai nekenčia skundeikų.Šindeikienė pasirinko skundeikos kelią,kol išsikas sau griovį ir pati į jį įlinguos

 6. Vardas (privalomas) parašė:

  Bet kaip negražu ant valstybinės žemės statyti tokią reklamą ,kuri kelia grėsmę ne tik bobutėm išėjusioms iš bažnyčios, bet ir vietiniam jaunimui. To dar betrūko ,kad už dyką raudonieji savo politinę reklamą statytų tokioje šventoje aikštėje.

 7. rinkėja parašė:

  Šaunuolė Daiva!Ir nekreipkit dėmesio į blogus komentarus,juk aišku,kas rašo…

 8. pilietis parašė:

  Gaila man tos moterytės,kovojančios su vėjo malūnais.Kiek teko matyti ir girdėti tai ji ryškiai“susireikšminusi.

 9. Patenkinta parašė:

  Na Mažeikių svieto lygintoja šideikienė gavo kalėdom taip lauktų,trokštamų dovanų:apylinkės teismas skyrė baudą L.Nagienei.
  Man asmeniškai „dzin“kai skiriama simbolišką 80 Lt bauda,iš kurios miestui neklius nei cento,bet užtad….šideikienė miegos pasičepsėdama

 10. Juzis parašė:

  Na jei nebūtų Šideikienės tai nebūtų tvarkos Mažeikiuose…..Taip masto ši persona.nors iš šalies žiūrint,tai liguisto žmogaus veiksmai,kurie nesukuria jokios naudos niekam.Tai tik papildomas darbas atitinkamom tarnybom.Gaila tokio žmogaus,kuris nesukuria jokios naudos visuomenei,o jaučias „visagalis“……

 11. Vardas (privalomas) parašė:

  Jei saviškis, tai mes nieko nematome, o jei konkurentas- tai baust. Parsidavėliai.

 12. jes parašė:

  Reikia,reikia ja baust per daug nagla yra,nesiskaito su zmonemis isviso.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto