Buvusio sugyventinio nesutramdo nei teismas, nei policija

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Vieno mažeikiškio veiksmams nei areštinė, nei teismo sprendimai neturi jokios įtakos – nors jo atžvilgiu jau pradėti keturi ikiteisminiai tyrimai, vyriškis ir toliau šokdina žmoną bei pareigūnus.
Nors 45-erių metų mažeikiškiui Mažeikių apylinkės teismas dar birželį uždraudė artintis ir ieškoti kontakto su sugyventine, tačiau tai Žemaitijos gatvės gyventojo nesustabdė. Policijos pareigūnai dėl to, kad nepaisė teismo skirtų apribojimų, jau buvo pradėję tris ikiteisminius tyrimus.
Sekmadienio vakarą pareigūnams vėl teko akis į akį susitikti su piktybiniu įstatymų pažeidėju. Apie aštuntą valandą vakaro policija gavo pranešimą, kad minėtas pilietis sugyventinės bute vėl kelia triukšmą.
Nuvykus į butą paaiškėjo, kad neblaivus (1,87 promilės alkoholio) mažeikiškis du kartus trenkė į krūtinę sugyventinei, kuriai taip pat nustatytas lengvas – 1,08 promilės, girtumas.
Smurtautojas dviem paroms uždarytas į policijos areštinę.

One Reply to “Buvusio sugyventinio nesutramdo nei teismas, nei policija”

  1. lina parašė:

    tokia makalyne parasyta,tai ka jis cia sokdina zmona ar sugyventine? ir kaip jis jos bute atsiranda ir dar abu isgere? jei teisingai supratau su sugyventine abu geria,po to ta i kaulus gauna? o tai ko ji isileidzia?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto