Centrinio stadiono atidarymo šventėje karaliavo sportininkai

Perkirpta simbolinė juostelė – ir už pusę milijono eurų atnaujintas stadionas kviečia sportininkus. Autoriaus nuotr.

Geriausių Mažeikių rajono sportininkų pagerbimas, atnaujinto centrinio stadiono atidarymas ir tradicinis, jau 18-asis, pavasarinis bėgimas – tokie renginiai šeštadienį vyko miesto stadione.

});

Stadionas priims visus

Prieš dvejus metus buvo pasirašyta sporto projekto „Mažeikių miesto stadiono, esančio Sedos g. 57, atnaujinimas“ darbų sutartis, o šeštadienį Savivaldybės merė Rūta Matulaitienė ir Mažeikių sporto mokyklos direktorius Algirdas Pocevičius perkirpo simbolinę atnaujinto stadiono atidarymo juostelę. 

Atnaujintas stadionas yra pritaikytas lengvosios atletikos varžyboms: įrengta kliūtis su vandens duobe, šuolio į aukštį sektoriaus zona, disko metimo sektorius, šuolių į tolį-trišuolio, rutulio stūmimo sektoriai, įrengti 8 bėgimo takai, 100 m bėgimo takas.

Geresnės sąlygos sudarytos ir futbolininkams – jiems įrengtos dvi kamuolių gaudyklės bei du futbolo vartai su tinklu, ir žiūrovams – atnaujinta...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto