D. Montvydas: į „Euroviziją“ važiuoju laimėti

Iš kairės: delegacijos vadovas Audrius Giržadas, dainininas Donatas Montvydas ir vadybininkas Martynas Tyla. Sauliaus Venckaus (ELTA) nuotr.

„Eurovizijos“ dainų konkurse Azerbaidžano sostinėje Baku Lietuvai atstovausiantis Donatas Montvydas teigia užsibrėžęs aukščiausius tikslus – jis važiuoja nugalėti.

Surengė spaudos konferenciją

„Mes važiuojame laimėti, nes mes ruošiamės – mintimis reikia pasiruošti geriausiam pasirodymui, mintimis mes norime laimėti. Važiuoti ir galvoti, kad noriu patekti į finalą, yra gerai, bet iš karto reikia kelti aukščiausius tikslus, nes mes atitinkamai ruošiamės keldami tokius tikslus“, – penktadienį, iki „Eurovizijos“ likus 13-ai dienų, išlydėjimo spaudos konferencijoje sakė dainininkas.
Paklaustas, ar iš jau dalyvavusių dainų konkurse Lietuvos atstovų dažnai gauna patarimų, atlikėjas šmaikštavo, jog „dėl to, kad dalyvavo, tai ir nedalina“. Visgi D. Montvydas prisipažino, kad dažnai sulaukia ir nepažįstamų žmonių, bandančių patarti, skambučių.
D. Montvydo teigimu, į Azerbaidžaną kartu su Lietuvos delegacija vyks ir jo vokalo mokytojas Edmundas Seilius, padėsiantis jo balsui priprasti prie pasikeitusių klimato sąlygų.
„Kai klimatas kitoks, tai vienareikšmiškai balsas keisis. Kiek aš važiuoju į kitus kraštus, kokias dvi tris dienas aš netgi savo tembro nejaučiu. Kalbant gal nepajus niekas, bet dainuojant tai jaučiama. Tuos dalykus, kai atvažiuos Edmundas, reikia sustatyti į vietą, nes iš šalies save girdėti ir koreguoti yra labai sudėtinga. Kiekvienas turi daryti savo darbą, ir Edmundo darbas bus pagelbėti įstatyti vokalą į gerą skambėjimą“, – teigė atlikėjas.

Sėkmingiausi – 2006 metai

Primename, kad D. Montvydas Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovaus su daina „Love is blind“ („Meilė yra akla“).
Lietuva „Eurovizijoje“ dalyvaus jau tryliktą kartą. Pernai Diuseldorfe vykusiame konkurse šaliai atstovavusi Evelina Sašenko su balade „C’est ma vie“ („Tai mano gyvenimas“) užėmė 19 vietą. Pernykščio konkurso laurus pelnė Azerbaidžano duetas Ell/Nikki.
Kol kas sėkmingiausia mūsų šaliai buvo 2006 metų „Eurovizija“. Tuomet į Atėnuose vykusį konkursą deleguota grupė „LT United“ užėmė šeštąją vietą.
57-oji „Eurovizija“, kurioje varžysis 43 šalių dainininkai, vyks gegužės 22–26 dienomis Azerbaidžano sostinėje Baku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto