Dailininko teigimu, tapyba – geriausias vaistas nuo visų ligų

Asmeninio archyvo nuotr.

Besibaigiančius 2015-uosius metus mažeikiškis dailininkas ir dailės pedagogas Virginijus Tamošiūnas apibūdino kaip įdomius, o jų pabaigą – kaip itin aktyvų laikotarpį. Vien rudenį dailininkas surengė tris savo asmenines tapybos darbų parodas.

Itin aktyvus ruduo

Pirmąją, paties dailininko žodžiais tariant, didelę parodą šiemet jis surengė Šiaulių universiteto dailės galerijoje. Nors pašnekovas ir nėra gimęs Šiauliuose, tačiau šiame mieste jis praleido visą vaikystę ir jaunystę. Todėl šią parodą pašnekovas vadina tarsi sugrįžimu į miestą, kuriame praleista tiek daug dienų.
„Paskui turėjau parodą kaimyninio Saldaus miesto dailės mokykloje. Tai prieš bemaž trejus metus pastatyta moderni, šiuolaikiška mokykla. Man patiko jos aplinka, architektūriniai dalykai. Na ir paskutinė surengta mano tapytų paveikslų paroda – „Pylimo“ galerijoje Vilniuje“, – pasakojo V. Tamošiūnas.

Svarbiausia – tapyba

Pašnekovas prisiminė bemaž prieš trejetą metų dalyvavęs „Pylimo“ galerijos savininkų surengtame dailininko Antano Gudaičio vardo tapybos konkurse. Ir, nors tuokart nusiuntęs savo trijų tapybos darbų nuotraukas į konkurso finalą nepateko, tas dalyvavimas po kurio laiko mažeikiškiui atvėrė duris šioje galerijoje surengti savo darbų parodą.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto