„Dainų dainelės“ finale – mažeikiškiai gimnazistai

Scenoje Gintarė Korsakaitė – ne naujokė... Laimono TERASIAUS nuotr.

Pirmadienį Mažeikius pasiekė gera žinia: tarp keturiasdešimt dviejų Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė 2012“ laureatų yra ir mažeikiškių pavardės: Gabijos gimnazijos solistė Gintarė Korsakaitė bei Merkelio Račkausko gimnazijos vaikinų kvartetas – Simonas Berenis, Julius Bertulis, Domantas Stočkus bei Marius Milis.

Tapti laureatais nesitikėjo

Mažeikiškiai laureatai nominuoti vyresniųjų amžiaus grupėje: Gintarė yra gimnazijos trečiokė, o vaikinų kvartete dainuoja visi abiturientai.

M. Račkausko gimnazijos vaikinai su savo vadovu ir koncerto vedėju Ignu KRUPAVIČIUMI. Laimono TERASIAUS nuotr.

Vaikinus konkursui rengęs gimnazijos direktoriaus pavaduotojas Laimonas Terasius pasakojo, kad dainuojančių vaikinų gimnazijoje įvairiose amžiaus grupėse yra nemažai, bet ši kvarteto sudėtis – pati stipriausia. Tokia sudėtis yra antrus metus, o vaikinai dainuoja nuo dešimtos klasės.
„Patekti tarp laureatų labai norėjime, bet kad jais tapsime, tikrai nesitikėjome, nes buvo labai daug stiprių dainininkų. Vaikinai yra charizmatiški, kad ir kur dainuotų, moterims patinka“, – savo auklėtinius apibūdino vadovas.
Konkurse kvartetas dainavo senovinę Leono Pranulio dainą „Senas kerdžius“: tai sudėtingas kūrinys, kiekvienas vaikinas čia dainuoja savo partiją.
L. Terasius patikino, kad su vaikinais dirbti nors nebuvo labai sunku, bet ir nelengva: jie labai gerai mokosi, užsiiminėja sportu, kai kas lanko šokių repeticijas.
„Jie yra labai užsiėmę užklasine veikla, visur suspėti sunku, tad teko repetuoti ir šeštadieniais, buvo iš tiesų nelengva. Per dešimt metų mano muzikinio darbo, tai pirmasis toks didelis nuopelnas,“ – džiaugėsi L. Terasius.

Išbandė naują stilių

Kitai „Dainų dainelės“ laureatei G. Korsakaitei scena ir konkursai nėra naujiena: jos muzikos mokytoja Rima Rekeltienė sakė, kad scenoje mergina jaučiasi kaip žuvis vandenyje, nes dainuoja nuo pat vaikystės. Su Gintare dirba studijos „Sekmadienis“ vadovas Antanas Dargis, kuris į didžiąją sceną yra išleidęs ne vieną dainininką.
Septyniolikmetė mažeikiškė yra ne vieno jaunimo konkurso laureatė ir dalyvė, ji dalyvavo konkursuose Kaune, Panevėžyje, praėjusią žiemą tarptautiniame Europos pop konkurse „Berlyno perlas“ Gintarė pelnė pirmąją vietą, dalyvavo nacionalinėje atrankoje į „Euroviziją“.
„Dainų dainelėje“ mažeikiškė atliko jau klasika tapusią dainą „Love“ .
„Ši daina labai patiko mums abiem: labai šilta, atskleidžianti Gintarės galimybės. Mergina labai daug dirba, stengiasi, ši daina jai – naujas žanras, naujas stilius. Už įdėtą darbą jau yra ir rezultatas“, – džiaugėsi mokytoja R. Rekeltienė.
Mokytoja prisiminė, kad du kartus su savo kita auklėtine yra priėjusi iki ketvirtojo turo, o laureate jos mokinė tampa pirmą kartą.
Penktadienį laureatų laukia pagerbimo ceremonija Nacionalinėje Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykloje, o šeštadienį ir sekmadienį laureatų koncertai Nacionaliniame operos ir baleto teatre. Pastarąjį planuoja transliuoti Lietuvos televizija.

One Reply to “„Dainų dainelės“ finale – mažeikiškiai gimnazistai”

  1. Laima parašė:

    Saunuoliai vyrukai! Sekmes egzaminuose.
    Ir Gintarei sekmes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto