Dalyvaukite Žemaičių egzamine – iki jo liko 5 dienos!

Nuotr. iš ŽTIC archyvo – egzamino organizatoriai (magistrai) Auksė Valackonienė ir Egidijus Vaškelevičius.

Kas labiau žemaitis? Ar tas, kuris kalba žemaitiškai? Ar tas, kuris rašo žemaitiškai? Ar tas, kuris skaito žemaitiškai? Ar tas, kuris gyvena Žemaitijoje? Ar tas, kuris gimė Žemaitijoje? Ar tas, kuris pyksta žemaitiškai? Ar tas, kuris Žemaitiją nešiojasi širdyje?
Nori išsiaiškinti?

Daugiau sužinoti ir pasitikrinti

Trečius metus iš eilės Žemaitijos turizmo informacijos centras (ŽTIC) kartu su EUROPE DIRECT Telšiai suteikia Tau progą, meta iššūkį ir sako: laikyk Žemaičių egzaminą, pasitikrink savo žinias ir sužinok daugiau apie savo ir mūsų kraštą! 

Lietuvoje vyksta patys įvairiausi egzaminai, tai kuo prastesni mes, žemaičiai? Tad kviečiame kiekvieną, kuris geba naudotis internetu, patikrinti savo žinias apie Žemaitiją: istoriją, tradicijas, žymius žmones, kultūrą, architektūros ir urbanistikos paveldą, virtuvę, kalbą, šiandieną bei kitus kraštui svarbius dalykus.

Peržiūrėkite laidas

Mes, žemaičiai, turime kalbos, istorijos, vietovių ir vietovardžių knygas, lankytinų vietų apžvalgas ir leidinius. O kiek dar daug primirštų įvykių ir dalykų tūno atminties kertelėje, kiek garsių žemaičių ar išskirtinių vietų žinome! „Žemaičių egzaminas“ – tai žinių apie Žemaitiją ir jos išskirtinumą Lietuvoje, Europoje bei pasaulyje patikrinimas. Viliamės, kad jame dalyvaus Telšių regiono, Žemaitijos, Lietuvos, Europos, o gal ir pasaulio žemaičiai bei žemaičių kultūrai neabejingi lietuviai.

Ir duodame užuominą: žiūrėk Žemaitijos turizmo informacijos centro kuriamą laidą „Kelionės tikslas – Žemaitija“ ir joje rasi atsakymus į visus „Žemaičių egzamino“ klausimus.

Laidas rasi, paspaudęs nuorodą https://visit.telsiai.lt/

Vyks gruodžio 6 dieną

Žemaičių egzaminas vyks gruodžio 6 dieną, per Telšių miesto gimtadienį, interneto svetainėje http://www.zemaiciuegzaminas.lt Nuoroda bus aktyvi visą parą, todėl pasitikrinti žinias gali sau patogiu metu, neapsiribodamas nustatytomis valandomis. Egzamino rezultatai ir nugalėtojai bus paskelbti gruodžio 12-ąją.

Tad, jei esi žemaitis, jei save laikai žemaičiu, brongus prieteliau, ėlga namėslīk ėr sava kalėnduorie ožsėbriėžk svarbė datā – groudė šeštā. Sek inpormacėjė Žemaitėjės turizma inpuormacėjės puslapie arba mūso suocialiniūse tėnklūsė!

Daugiau informacijos rasi

https://www.zemaiciuegzaminas.lt/

https://visit.telsiai.lt/

https://www.facebook.com/Zemaitijostic

https://www.facebook.com/EDTelsiai

Parengta pagal ŽTIC inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto