„Darbas sau“ sulaukia vis daugiau lietuvių dėmesio. Kalbamės su verslininku Dariumi

Dirbti tai, kas Jums kelia geras emocijas ir padeda jaustis finansiškai stabiliu – daugelio žmonių siekiamybė. Žinoma, pasiekiama, tik reikia daug mokytis, skirti laiko smulkmenoms, galiausiai, ieškoti žinių, kurios šiuo metu internete pasiekiamos greitai, tiksliai ir dažnai nemokamai.

Kalbiname Darių, sąskaita123 apskaitos vedimo idėjos generatorių, kuris teigia, kad dirbančių pagal individualios veiklos pažymą skaičius auga kasdien.


Kodėl lietuviai taip aktyviai išbando darbą pagal individualios veiklos pažymą?
Žinoma reiktų klausti kiekvieno asmeniškai (šypsosi). Tačiau realiai yra labai daug priežasčių, kodėl būtent ši veiklos forma daugeliui atrodo tokia patraukli. Nuo mokesčių, kurie mokami tik nuo pajamų, iki greito ir paprasto savo veiklos įteisinimo, kuris trunka kelias minutes prisijungus prie VMI platformos. Viskas ne tik labai greita, tačiau ir paprasta, net pigu, nes nereikalingas įstatinis kapitalas, nebūtina samdyti buhalterio, vykdyti galima tiek laiko, kiek norisi.

Ar Jūsų sistema dažniausiai naudojasi dirbantys pagal IV pažymą, ar didesni verslininkai?
Mūsų sistema yra universali ir tai bene vienas svarbiausių privalumų, kuris paskatina labai skirtingus veiklos vykdytojus naudotis paslauga. Nuo didelių verslų iki darbo pagal pažymą, kuris yra tik kaip papildomas pajamų šaltinis generuojantis labai mažas sumas. Kiekvienas gali rinktis jam labiausiai tinkamą paslaugos paketą ir paprasčiau vesti buhalteriją. Ne tik pigiai, tačiau ir patogiai, galiausiai, greitai.

Ar pandemijos metu sumažėjo domėjimasis Jūsų paslauga? Galbūt tai rodo, kad buvo mažiau dirbama pagal pažymą?
Mūsų sistemoje poreikis nesumažėjo, o skaičių, kurie apibūdintų darbo pagal IVP kiekius pandemijos metu, neturiu. Visgi, galiu pasidalinti kitų freelancerių (aut. past. laisvai samdomų specialistų) patirtimi bei komentarais, kadangi daug bendraujame su skirtingais veiklos vykdytojais. Daugelis teigia, kad pandemija buvo puikus laikas pradėti savo veiklą. Gaunamos kompensacijos iš valstybės buvo pagalba, žmonės buvo prastovose, o virtualus verslas – klesti kaip niekada. Ne veltui susipažinau su ne vienu žmogumi, kuris būtent pandemijos metu pradėjo savo veiklą ir toliau ją sėkmingai vykdo pasibaigus karantinui.

Su kokiais sunkumais dažniausiai susiduria dirbantys pagal IVP?
Kiekvienas žmogus yra vis kitoks, tad kiekvienas gali išskirti ir būtent jam didžiausius sunkumus. Visgi, daugelis akcentuoja klientų radimo sunkumus. Pačioje veiklos pradžioje tai yra visiškai natūralu. Lygiai taip pat kaip ir didelio verslo atveju. Mes dirbame labai daug, kad šiuo metu galėtume džiaugtis puikiai veikiančia sistema, kuri patenkina daugelio poreikius ir klientai grįžta. Reikia laiko, tačiau tie, kurie dirba – pasiekia tai, ko nori.

Ar lietuviai bijo pradėti dirbti sau? Kokia Jūsų patirtis?
Mano patirtis labai džiugi, kadangi lietuviai tikrai labai noriai dirba daug ir tuo pačiu stengiasi išbandyti naujas sferas, ieško savęs, nori dirbti tai, kas jiems kelia moralinį pasitenkinimą. Žinoma, tai visada džiugina, kadangi gera matyti laimingus žmones, kurie turi savo tikslus ir siekia jų. Kiekviena nauja pradžia dažniausiai kelia labai daug baimių, tačiau esu tikras, kad tie, kurie uoliai dirba ir stengiasi – galiausiai yra apdovanoti veikla, kuri neša pajamas ir tuo pačiu kelia moralinį pasitenkinimą.
Ačiū!

2 Atsakymai į “„Darbas sau“ sulaukia vis daugiau lietuvių dėmesio. Kalbamės su verslininku Dariumi”

  1. Julijonas parašė:

    Darbas yra darbas – sau ar kitiems, jį vis tiek reikia padaryti.

    1. Jonis parašė:

      Bet gerą darbą susirasite tik ten kur yra darbo skelbimai. Darbas Lietuvoje ir darbo skelbimų rinka yra dinamiškas ir nuolat besikeičiantis sektorius, kuris atspindi tiek vietinę ekonomiką, tiek pasaulines tendencijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto