Daugėja tekstilės ir jai skirtų konteinerių

Dalis mažeikiškių piktinasi, kad naujiesiems konteineriams parinktos netinkamos vietos – pastatyti prie įvažiavimų į daugiabučių kiemus jie blogina matomumą. Gyventojų nuomone, šiems konteineriams netinka būti ir prie ugdymo įstaigų. Autorės nuotr.

Ekologija ir tvarumas – vienos svarbiausių pastarojo meto temų. Žmonės skatinami mažiau vartoti, o vietoje kiekybės rinktis kokybę.
Panaudota tekstilė, užuot sudeginta, atsidūrusi sąvartynuose ar teršusi aplinką, gali būti naudojama pakartotinai arba perdirbama.
Mažeikių rajone padaugėjus tekstilei surinkti skirtų konteinerių, o kartu ir juos aptarnaujančių įmonių bei organizacijų, gyventojams kyla klausimų.
Žmonėms įdomu, kaip ši sistema veikia, į kurios organizacijos talpyklas nešti savo drabužius, avalynę, patalynę ir kitą tekstilę, kad ši būtų tinkamai sutvarkyta.

});

Prižiūri trys organizacijos

Praėjusią savaitę Savivaldybė pranešė, kad rajono gyventojai turės daugiau galimybių priduoti jiems nebereikalingus, tačiau dar tinkamus naudoti tekstilės ir galanterijos gaminius.

Daugiau patogumo rasis dėl to,...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

3 Atsakymai į “Daugėja tekstilės ir jai skirtų konteinerių”

 1. Mazeikietis parašė:

  Butent paminejo viena organizacija ,,Buk su manimi,, kuri dalinasi,padeda…o ka kiti konteineriai?kur juos deda,kur gali zmones ateiti pasiimti? kodel soc.darbuotojai viska gauna butent is ,,Buk su manimi,, juk ji nevyriausybine.kodel ne is valdzios konteineriu,ar ne valdzia turetu padeti? tokius kiekius renkant,turetu dalinti zmonem.

 2. Trumpai drutai parašė:

  Sutrumpinus pašnekovų blablabla:
  -Ecoservice (Žali)>Vilnius>rūšiuojama ir tinkami neaišku kur keliauja, o netinkami perdirbami į šluostas ar kažką ten, bet primete bele kur konteineriu, gerai, kad ne ant galvos
  -TRATC (Berods pilki)> gerai, kad kaip ir Buk su manim prie visu kitu konteineriu>keliauja iš Mažeikių ir kažkam kažkaip perduoda arba į užsienį(bizniels)
  -Būk su manim (irgi berods pilki su geltonu kažkuo)>lieka Mažeikiuos ir naudojami čia, na paminėjo konkrečiai gavėjus ir būdus kaip patiems gauti pagalbos.
  ————
  Išvada: nori, kad liktų ir būtų naudos vietiniams, tai Būk su manim, o jei tingi iki jų konteinerio, tai bele kas kitas.

  P.S. Ecoservice primena Senus kioskus kai buvo bet kur primetyta, galejo pastatyti prie savivaldybes, policijos, bet matyt madrumo nebuvo tiek daug

 3. Vera parašė:

  KodelEcoservis,veza i Vilnių ???Nu ir ka išrušiuoja,ir kur deda tada drabuzius???Parduodat,nes atgal i Mazeikius tai negrysta?((

Comments are closed.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto