Daugiabučiame name kilus gaisrui, nukentėjo buto šeimininkai

Nuotr. iš socialinio tinklalapio „Facebook“ grupės „Mažeikių reidai“

Vėlų penktadienio vakarą Sodų gatvės daugiabutyje kilo gaisras, nudegimus patyrė du žmonės.

Apdegė galūnes

Pranešimas apie tai, kad Sodų gatvės 11-ojo namo penkto aukšto koridoriuje daug dūmų, o vieno buto gyventojai negali išeiti iš patalpų, Bendrąjį pagalbos centrą pasiekė kiek po dešimtos valandos vakaro. Po šešių minučių į įvykio vietą atskubėjo Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažai.

Kaip pasakojo gaisrą gesinę ugniagesiai gelbėtojai, penktame aukšte juos pasitiko pilnas dūmų ir ugnies koridorius bei laiptais bėgantys namo gyventojai. Pareigūnai nustatė, kad gaisras kilo bute – degė buto durys, prieškambaris bei jame sukrauti daiktai.

Pirminiais duomenimis, iki atvykstant ugniagesiams gelbėtojams, iš buto buvo išvesta sugyventinių pora, nukentėjusiaisiais pasirūpino medikai. Moteris apdegė rankas, vyras – kojas, abu nuvežti į Regioninę Mažeikių ligoninę.

Trukdė daiktai

Nors prie devynaukščio buvo pastatytos automobilinės kopėčios, ugnį pavyko sutramdyti dirbant iš laiptinės. Jos plitimą ugniagesiai gelbėtojai sutramdė per 40 minučių. Darbai gaisravietėje užtruko iki vidurnakčio.

Ilgesniam gaisro gesinimui įtakos turėjo tai, kad butas buvo paverstas senų daiktų sandėliu – čia buvo įvairaus turto, drabužių ir avalynės prikrauta beveik iki pat langų, visa tai reikėjo perkrauti ir perpilti vandeniu.

Iš aplinkinių butų dėl gaisro į kiemą  išbėgo apie 30 žmonių. Ugniagesiams išvėdinus patalpas, gyventojams buvo leista grįžti į namus.

Nuostoliai dideli

Gaisro nuostoliai didžiuliai: bute išdegė prieškambaris su jame buvusiais daiktais, stipriai aprūko kambarys, išsilydė plastiku kaltos lubos, bendro naudojimo koridoriuje apdegė, aprūko sienos bei lubos, dviejuose aukštuose aprūko laiptinės, apdegė šalia esančio buto durys, elektros paskirstymo dėžutėje išsilydė laidai bei saugikliai.

Kaip informavo Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Audrius Tupikas, gaisro priežastis šiuo metu tiria valstybinės priešgaisrinės priežiūros specialistai. Pirminiais duomenimis, bute dūmų detektorius nebuvo įrengtas.

10 Atsakymų į “Daugiabučiame name kilus gaisrui, nukentėjo buto šeimininkai”

 1. Pikta parašė:

  Noriu atkreipti dėmesį ,kad kiek suprantama nešė į namus daug drabužių …Nereikalingu..o ar ne keista ,,kad kaimynai gyveno šalia ir nematė ….kas bute darėsi …yra daug butu kur žmonės tempia į namus iš konteinerių….taip ikur randa šiukšles įvairių tempia į savo butus ten veisia ne tik tarakonus ….smarvė ,,bet ir atsitinka nelaimės ,,bet kažin kodėl savivaldybės ir namu valdybos ..,neatsako kai gyventojai rašo skundus .,,prašymus … …čia turėtu atsakyti jei buvo gyventojų nusiskundimų savivaldybės ..butu ukis……

  1. Anonimas parašė:

   Ponia,cia nusisnekejot tikrai….Cia ir yra tas atvejis,kai visiskai nebuvo reaguojama i zmoniu skundus

  2. Piktai parašė:

   Ponia, butas yra privati nuosavybė ir be savininko leidimo ten niekas įeiti negali. Nėra taip paprasta tokius konteinerinius sutvarkyti, tam reikia nueiti ilgą teisminį kelią.

 2. Mazeikiete parašė:

  Laisva geroves Lietuva! Bloga darosi ir baisu. Kaip jus leidziate zmonems gyventi tokiam daugiabutyje? Svedijoje ar Anglijoje seniai toks supuves namas butu nugriautas. Ir nekaltinkit zmoniu. Isgamos prakeikti, dabar ne savais zmonemis rupinates, o ruskiais is Ukrainos.

  1. mazeikietei parašė:

   Baisesnę išgama už tave sunku būtų rasti. Ir iš kur tokios mėšlo krūvos atsiranda?

  2. nesvarbu parašė:

   važiuokit iš čia kur geriau, miela mažeikiete!

 3. Kaimynas parašė:

  Sąvartyno seimininkai,landyne,ir dar per tokius parazitus turi kiti nukentėt

 4. Kaimynka parašė:

  Blin tokiem,be detektorių baudas šimtines dėt. Gal pasimokys…kodėl turi kentėt aplinkiniai kaimynai?

  1. Ta pati parašė:

   Iš ko susimokės tas baudas…

   1. ... parašė:

    Už butą jie mokūs yra,tai baudą rastų iš ko susimokėt. Kiek galim vargt su jais. Kaip rakštis koks …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto