Daugiabučio kieme pareigūnai „šienavo“ pažeidėjus

Pareigūnai ragina vairuotojus automobilius statyti pagal taisykles. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Antradienio vakarą viename Pavasario gatvės namų kiemų mažeikiškiai policijos patruliai skyrė neįprastai daug administracinių nuobaudų – pradėta net 17 administracinių teisenų.

Antradienį, apie devintą valandą vakaro, į policiją kreipėsi mažeikiškis, skundęsis, kad automobilis „Opel vectra“ trukdo įvažiuoti į namo, esančio Pavasario gatvėje, kiemą.
Ten nuvykęs policijos ekipažas įregistravo administracinį pažeidimą. Tada ir prasidėjo „grandininė reakcija“ – gyventojai, kurie jautėsi nuskriausti dėl uždarame kieme netvarkingai statomų automobilių, pareikalavo, kad administraciniai pažeidimai būtų surašyti visiems savininkams, kurių automobiliai pastatyti netinkamai.
Pareigūnų darbo rezultatas –17 administracinių teisės pažeidimų. Pažeidėjų automobiliai nufotografuoti, prie mašinų palikti lapeliai, informuojantys apie įvykdytą pažeidimą.
„Yra kelių eismo taisyklės, kurių reikia laikytis, todėl ant žaliosios vejos ar šaligatvio paliktos transportas priemonės ir buvo užfiksuotos. Automobilių savininkus, kurie aptiko pranešimus, raginame atvykti į kelių policijos poskyrį, kur bus sprendžiama dėl administracinės teisenos“, – sakė rajono viešosios tvarkos ir eismo priežiūros poskyrio viršininkas Nerijus Gurauskas.
Už tokį kelių eismo taisyklių pažeidimą gresia bauda nuo 28 iki 86 eurų. Jeigu asmuo metus nėra baustas administracine tvarka, jam gali būti surašytas administracinis nurodymas ir skirta pusė minimalios baudos.

16 Atsakymų į “Daugiabučio kieme pareigūnai „šienavo“ pažeidėjus”

 1. Skaitytojai parašė:

  O tu bent pasidomejai kiek garazai kainuoja? As pvz turiu garaza. Man jis toli nuo namu. Man kiekviena ryta reikietu 2 km eiti pesciom i garaza ir vakare atgal. Logiska butu? Arciau namu jokiu garazu nera. O del aiksteliu pletros, tai toli grazu ne kiekvieno daugiabucio kieme imanoma tai padaryt. Ir cia vel eilini karta viska reikia daryti savo lesomis. Tokioj vat Lietuvoj gyvenam. Namas lyg ir ne musu, nieko su juo daryt negalim, bet jei reikia i kazka investuot, tai prasom naudot savo lesas vadinasi…

 2. Nuomonė parašė:

  Aha… Su mūsų algom dar ir garažą nusipirkt! Kodėl vieni turi pirkt, keliaut iki jo,o kiti – ne? O dėl pievelių, tai geriau šunų savininkus drausminkit, nes vistiek ant jos kojos nepadėsi… Dar pradėkit ieškoti kas name butus nuomojasi, o kas nusipirkę, juk nuomininkams, gal ir aikštelė nepriklauso? Randat prie ko prikibt, kad net baisu skaityt, kiek nepakantumo ir galvojimo vien apie save. Turėtum tuos auto, tai statytumėt ten, kur vietos randat!

 3. Skaitytoja parašė:

  Pirmiausia nusipirkit garažą ,o paskui mašiną.Dabar prisiperka visokio laužo ir stato kur pakliūva.Visi žolynai suniokioti.

 4. E.V. parašė:

  Kad nėra kur pastatyti savo ratuoto žirgo skundžiasi tie, kurie nesugeba suorganizuoti įsirengti ar padidinti aikštelę savo kieme. Antra bėda yra ta, kad kieme vietas užima niekeno automobiliai. Numesti ir palikti. Mūsų kiemas didelis. Prieš porą savaičių reikėjo valyti nuo sniego, kaimynai buvo perspėti ir automobilius laikinai pašalino, bet dvi mašinos taip ir liko stovėti. Kas šeimininkai, taip ir nebuvo išsiaiškinta. Tokie vietas užima – kiti priversti statyti ant šaligatvio arba žalios vejos.

 5. danas parašė:

  visu pirma reikia padekoti is pavenciu 13 namo strazdauskui nes is jo buto padaryta nuotrauka tai jis ir uzkure ta pekla tad jam ir sunesti lapelius lai susimoka

 6. Klausykit, jus biudzeto pildytojai parašė:

  As 100% garantuotas, kad jus masinu neturit. Baust matai jiems visus, tai biudzetas pasipildys. Gerbiamieji – o kur jas statyt? Pareigunai tolerantiskai ziuri i tai del to, kad jie taip pat jas kiemuose laiko (dauguma). Sitoj situacijoj nebuvo jau kur dingt, teko baust visus. Komentatorius pavadinimu „o tai“ isvis nuplaukes – nupirk policijai nauja apranga ir jau tvarka bus? As jokiu budu neginu statytoju ant azlios vejos, bet pasakykit ka daryt? I mokamas aiksteles patys galit statyt, kai uz metine kaina kasko draudimas isesina.

 7. o tai parašė:

  būtinai kaimynas kaimyną turi paskųsti,kad būtų nubaustas.O ką policija dirba tomis darbo valandomis kai nėra skundų…Ar būtinai reikia skųsti,kiekvienas tiesiog turi dirbti savo darbą.Ar policininkai pravažiuodami nemato kaip mašinos stovi.Tą mašiną kurią paskundė atvažiuoja ir nubaudžia ,nors šalia ant vejos stovi kita mašina,bet ji neapskųsta, tai kaip ir nematoma. Visi prieš poną dievą turi būti lygūs,kad visus netvarkingai pastatytus nubaustų , tai biudžetas per porą dienų pasipildytų.Galėtų policijai aprangą nupirkti.
  O tada ir tvarka būtų.

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  tai, o kur statyt masinas, jei aiksteleje vietos nebera?? I buta isivaryt?

 9. Vėjas parašė:

  Naftininkų g. kas antra mašina ant pievos stovi. Čia pareigūnai dirba taip ?

 10. E.V. parašė:

  Dar pernai, kartas nuo karto, per kiemus pravažiuodavo policijos automobilis ir nubausdavo stovinčių ant vejos ar šaligatvių automobilių savininkus. Dabar ši tvarka užmiršta. Veja naikinama, šaligatviais nebepraeisi, niekas nebaudžia. Praeikit per Taikos 12,14 namų kiemus ir pamatysit prie ko privedė nebaudžiamumas.

 11. na parašė:

  kodėl policija važiuoja tada kai kas paskambina,juk jie puikiai žino,kad daug kur stato ant vejos ir netvarkingai,tai kodėl nedaro reidų

 12. m parašė:

  na yra problema ir įvažiuojant į pav į Ventos 35 namo kiemą,yra užstatomas įvažiavimas ir dar užstatoma net po dvi mašinas kaip nutiko man ,aš išlaukiau 30min,tada nusprendžiau paskambinti į policiją,nes nebegalėjau laukti ,reikėjo pas gydytoją nustatytu laiku,atvyko policija ir dar bandė teisinti tuos vairuotojus,tada aš jau pareikalavau iš policininko ,kad man atsakytų tai gal aš kalta ,kad noriu išvažiuoti,štai kaip nutinka, bet matyt jie apsigalvojo ir mane išleido kitas vairuotojas,kuris stovėjo ant įvažiavimo,aš išvažiavau,spėjau pas gydytoją ir kai sugrįžau mačiau,kad policininkas rašė protokolą,ar nubaudė ar ne nežinau,,buvo anksčiau uždažę geltoną liniją,o dabar yra nutrinta,tai kodėl policija žinodama,kad taip yra,kasdien atvažiuotų ir matytų,kad stovi ant įvažiavimo mašina,nubaustų,gal nebestatytų

 13. kaimyne parašė:

  pareigunams reiketu dazniau pavazineti po kiemus.Baudu pririnksit tiek kad ir didesnem algom uzteks,nes pas mus galioja tik MANO ego.Kur noriu ten statau ka noriu ta darau.

 14. Andrens parašė:

  Na suprantu negalima laikyt tu masinu taip. Bet kur jas det? Dabar gatvese sugrus belekaip, nebus kaip mieste prasilenkt. Cia ne problemos sprendimo budas. Bet musu valdziai geriau baust, nei pasukt snegenis ir sprest problema kitaip. Galu gale daznas turi ne viena automobili, tai tuos kas turi antra automobili ir laiko bet kur nunetes apmokestint papildomai..

 15. nuomone parašė:

  Galetu atvaziuoti ir i ETG gyvenvietes kiemus,cia tai irgi siaubas,masinu pilna ant salygatviu, pestiesiems reik eiti gatve…

 16. Tankistas parašė:

  Ir teisingai, o tai dalis automobiliu savininku grįžo, numetė automobili bet kur, bet kaip, per 2 vietas. Svarbu aš tilpau o kiti dzin.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto