Daugiabučių gyventojai priversti kęsti nevalyvus kaimynus

Socialiniame būste vyksta lėbavimai, butas paverstas šiukšlynu. Autorės nuotr.

Daugiabučių gyventojai kenčia nuo šalia įsikūrusių landynių. Savo turto nesugeba apsaugoti ir socialinius būstus nuomojanti jų savininkė – Mažeikių rajono savivaldybė.
Ventos gatvės 89-ojo namo gyventojams ilgai teko kęsti nevalyvą kaimynystę, nors apie tai jie ne kartą buvo informavę savivaldos atstovus. Nepadėdavo net surinkti parašai. Tik įsikišus žiniasklaidai ir po dar vieno gyventojų kreipimosi į Savivaldybę, buvo priimtas sprendimas nutraukti nuomos sutartį su landyne savo namus pavertusiu socialinio būsto gyventoju.

Į „Santarvės“ redakciją kreipėsi Ventos g. 89-ojo namo gyventoja, kuri prašė padėti išspręsti problemą dėl socialinio būsto gyventojo. Jos pasakojimu, bute gyvenantis 52-ejų metų vyras šį būstą pavertė ne tik landyne, bet ir sąvartynu.
„Šio kaimyno gyvenamajame bute lankosi asocialūs asmenys, nuolatos girtaujama, sklinda baisus dvokas. Ne kartą bandyta su juo kalbėtis, kad susitvarkytų, tačiau jis į prašymus nereaguoja. Kvietėme ir policiją, bet iš to jokios naudos. Jis su sugėrovais tam kartui apsiramina, o po to vėl viskas iš naujo“, – pasipiktinimo neslėpė moteris.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto