Dauguma seniūnaičių – perrinkti

Vietos gyventojų problemas padeda spręsti ne tik seniūnai, bet ir seniūnaičiai. Dauguma jų perrinkti antrai kadencijai. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Iš 48-ių seniūnaičių trys dešimtys išrinkti antrą kartą. Vienintelė Sedos seniūnija išsirinko visus tuos pačius seniūnaičius. Rinkimai organizuoti pasibaigus išrinktųjų prieš dvejus metus kadencijai.

Dauguma išrinktųjų – moterys

„Santarvė“ jau rašė apie išrinktus pirmuosius seniūnaičius Reivyčių, Laižuvos ir Židikų seniūnijose. Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu patvirtinti ir kitų seniūnijų gyventojų atstovai.
Mažeikių rajonas suskirstytas į 52 seniūnaitijas.
„Santarvė“ suskaičiavo, kad iš jau išrinktų visuomeniniais pagrindais dirbsiančių 48-ių seniūnaičių, trys dešimtys darbą tęs antrą kadenciją.
Kaip ir prieš dvejus metus, rezultatai rodo, kad seniūnaičio pareigos daugiausia atiteko moterims. Tik trečdalis išrinktųjų – vyrai.
„Vyriška“ Tirkšlių seniūnijos seniūnaičių komanda – vietos gyventojams atstovaus trys vyrai.
Pakartotiniai seniūnaičių rinkimai bus skelbti kovo pabaigoje Šerkšnėnų seniūnijos Šerkšnėnų seniūnaitijoje. Savo atstovus dar turės išrinkti ir krakiškiai bei renaviškiai.

Po vieną – antrą kartą

Mažeikių apylinkės seniūniją sudaro dvi seniūnaitijos. Purvėnų seniūnaitijai vadovaus Silva Bulauskienė, o Bugenių seniūnaitijai – Petras Jucius. Praėjusiais metais bugeniškiai savo atstovo neturėjo.
Šerkšnėnų seniūnijos gyventojai rinko tris savo atstovus: žemališkiams atstovaus Janina Budrikienė, plinkšiškiams – Edvardas Mineikis, rubikiškiams – Toma Kvederaitė. Tik pastaroji pirmą kartą pateko į rajono seniūnaičių sąrašą.
Tiek pat seniūnaitijų vadovų rinkta ir Tirkšlių seniūnijoje. Voveriškių pasitikėjimą pelnė Steponas Šetkauskis, tirkšliškių – Artūras Vaičius, užliekniškių – Virginijus Žalkauskas. Vienintelis antrą kartą naujai kadencijai išrinktas S. Šetkauskis.

Sediškiams atstovaus tie patys

Iš kaimo vietovių daugiausia seniūnaitijų turi Viekšnių ir Sedos seniūnijos – atitinkamai šešias ir devynias. Čia vietos gyventojų lūkesčiams atstovaus 11 moterų ir 3 vyrai.
Viekšnių seniūnijoje savo darbą tęs keturi seniūnaičiai: Vilma Beržinienė, Darius Buknys, Stanislava Gadonienė bei Algis Lipnius. Naujus savo atstovus išrinko užventiškiai – Rimvydą Burbą, bei kapėniškiai – Liną Kniurienę.
Sedos seniūnijoje ateinančius dvejus metus dirbs tie patys seniūnaičiai: Danutė Jonauskienė, Ramutė Vorobejienė, Vita Vilkienė, Zina Lukošienė, Astra Stonkuvienė, Darius Rubežius, Vita Domarkienė, Jolanta Stanienė bei Irena Srėbalienė.

Mieste – dauguma senbuviai

Mažeikių miesto gyventojai išrinko dvylika seniūnaičių: 5 vyrus ir 7 moteris. Septyni mažeikiškiai seniūnaičiais išrinkti antrai kadencijai.
Savo seniūnaitijų gyventojams ir toliau atstovaus Brigita Momgaudienė, Algimantas Paulauskas, Alvydas Petrikas, Pranas Platakis, Giedrius Šidlauskas, Dalia Varkalienė ir Reda Žilinskienė.
Naujos pareigos atiteko penkiems mažeikiškiams. Martynas Anužis bus atsakingas už Pavasario, Ilmera Bakučionienė – už Ventos, Rūta Jankauskienė – už Naftininkų, Vaida Lukošienė – už Kalnėnų, Aušra Tiškuvienė – už Pavenčių seniūnaitijas.

2 Atsakymai į “Dauguma seniūnaičių – perrinkti”

  1. Mantas parašė:

    o ką jie realiai daro? gal kaime kitaip, o mieste jų nematyti. ar būna kokie seniūnaitijų susirinkimai? kaip suprantu, gyvenu Naftininkų kvartale, bet negirdėjau apie tokius.

  2. betkas parašė:

    kad ju niekas ir neperenka,nes nera ka rynkti ,ateina kelios pensininkes pakreks susedusios ir issilaksto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto