Degalinės statytojams komisija vėl uždavė namų darbų

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Šiandien Savivaldybėje posėdžiavo UAB „Circle K Lietuva“ įsipareigojimų vykdymo nagrinėjimo komisija. Su komisijos nariais susitiko iš sostinės atvykę bendrovės atstovai.

Posėdyje buvo nuspręsta, kad degalinės statytojai įgyvendins įsipareigojimus, prisiimtus prieš beveik 17 metų. Darbų vertė – daugiau nei 138 tūkst. eurų. Skaičiavimai buvo atlikti pagal 2001-aisiais parašytą sutartį tarp Mažeikių rajono savivaldybės ir UAB „Statoil Lietuva“.
Komisija pareikalavo, kad „Circle K Lietuva“ tiksliai nurodytų, ką už šią sutartą sumą numatoma padaryti, pvz., kiek bus pasodinta medžių, pastatyta suoliukų, sutvarkyta pėsčiųjų takų ir pan.
Degalinės statytojai pažadėjo tai atlikti ir Savivaldybei pateikti per artimiausias dvi savaites.
Plačiau – antradienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Degalinės statytojams komisija vėl uždavė namų darbų”

  1. to b parašė:

    Iš b raidės daug neigiamų asociacijų. matyt ir patsai vienas iš jų. Nenuvertink runkelių.Kad ir kaip jų-, žymioji dauguma .Sėkmės ,ne runkeli.

  2. b parašė:

    2001-aisiais už 138 tūkst. eurų. galima buvo kelis blokinius penkiaaukščius nusipirkti , dabar tik vieną viešą tualetą pastatyti . Tik nereikia statyti viešo tualeto ,užteks, jei pasodins vieną medį už 138 tūkst. eurų – runkeliai bus patenkinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto