Dėl atliekų konteinerių vargstantys mažeikiškiai pagalbos greit nesulauks

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Redakciją pasiekė mažeikiškių – tiek rajono, tiek miesto gyventojų – skundai dėl atliekų konteinerių. Vieni „Santarvei“ pranešė, kad atliekų konteineriai dingo nuo kaimo keliukų, kiti pageidavo, kad jie būtų pastatyti į kitą vietą bei sutvarkyta aplinka prie konteinerių aikštelių. Mažeikiškiai išsakė savo pageidavimus, tačiau už atliekų surinkimą ir išvežimą atsakingi specialistai teigia, kad dėl susidariusios padėties dažniausiai yra kalti patys gyventojai, todėl išspręsti problemas ne visada yra galimybių.   

Adomas Paulauskas iš Šerkšnėnų seniūnijos Ketūnų kaimo prašė „Santarvės“ sužinoti, kur dingo atliekų konteineris, daugelį metų stovėjęs prie kelio Pievėnai–Seda, netoli Šerkšnės upės tilto.
A. Paulausko teigimu, į šį konteinerį atliekas atveždavo žmonės iš vienkiemių. Jis taip pat teigė pastebėjęs, kad atliekos iš šio konteinerio būdavo išvežamas itin retai – vos kartą per mėnesį, būdavo, kad jos vežėjų laukdavo ir ilgiau.
Ketūniškis teigia, kad, nelikus konteinerio, žmonės šiukšles palieka netoliese esančiame miškelyje.
Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas Virginijus Raudonius „Santarvei“ paaiškino, kad prie kelio Pievėnai–Seda nebeliko atliekų konteinerio, nes, jį pastačius, šią vietą žmonės pavertė mažu sąvartynu.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Dėl atliekų konteinerių vargstantys mažeikiškiai pagalbos greit nesulauks”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Koks V. Raudonio adresas?

  2. tai parašė:

    jūs vežkit šiušles prie V.Raudonio namų ir tegul deda kur nori

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto