Dėl Seimo nario mandato Mažeikių rinkimų apygardoje susirungs Laima Nagienė ir Lina Rimkienė

Laima Nagienė ir Lina Rimkienė. Nuotr. iš VRK

Po dviejų savaičių vyksiančiame Seimo rinkimų antrajame ture dėl Seimo nario mandato varžysis Lietuvos žaliųjų ir valstiečių sąjungos kandidatė Laima Nagienė ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatė, Savivaldybės mero pavaduotoja Lina Rimkienė.
Žemaitijos šiaurinėje apygardoje ryškia pergale pirmąjį turą laimėjo dabartinis Seimo narys, Lietuvos žaliųjų ir valstiečių sąjungos kandidatas Valius Ąžuolas. Antrajame ture jo konkurentas – socialdemokratas, Akmenės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Tomas Martinaitis.

Seimo rinkimų pirmajame ture pilietinę pareigą atliko 13 745 (43 proc.) Mažeikių rinkimų apygardos rinkėjų. Iš jų 3 691 (beveik 27 proc.) rinkimuose dalyvavęs pageidavo, kad Seime jiems atstovautų L. Nagienė. 2033 rinkėjai arba beveik 15 proc. pasisakė už konservatorę L. Rimkienę.
Dvi kadencijas Seime dirbęs partijos „Laisvė ir teisingumas“ (buvusios partijos „Tvarka ir teisingumas“) atstovas Kęstutis Bartkevičius šią darbo vietą turės užleisti – jis buvo trečias. Vos per 16 rinkėjų balsų nuo jo atsiliko nepartinis, save išsikėlęs kandidatas Virginijus Sungaila.
Žemaitijos šiaurinėje apygardoje, kuriai priklauso didžioji dalis mūsų rajono kaimiškųjų apylinkių, dalis Akmenės rajono ir Skuodo rajonas, daugiau nei 42 proc. rinkimuose dalyvavusių rinkėjų balsų savo sąskaiton susižėrė Seimo narys V. Ąžuolas – už jį balsavo 6 540 rinkėjų. Už T. Martinaitį savo balsus atidavė beveik 16,5 proc. arba 2 550 rinkėjų.

10 Atsakymų į “Dėl Seimo nario mandato Mažeikių rinkimų apygardoje susirungs Laima Nagienė ir Lina Rimkienė”

 1. Nuomone parašė:

  Kova seimo rinkimuose pries anuka, Simonyte,Tapina, Armonaite yra kova uz laisve!!Leisime isigaleti Neoliberalams busime vergais !!!Nematau Lietuvoje konservatoriu balsuoji uz konservatoriu gauni liberala …..????

 2. Rinkejas parašė:

  Geriau Naisiu vasara nei juoda konservatoriu naktis!

 3. kestuciui parašė:

  kai turi tokius padėjėjus, priešų ir nereikėjo…

 4. Meras parašė:

  Ar jau kas nors pasveikino Nagienę su pergale? Ji turėtų būti dėkinga, kad nuolatinė antrosios vietos laimėtoja ir šį kartą neužleido niekam savo pozicijos.

 5. Kestuciui parašė:

  Kai turi tokius padėjėjus, priešų nebereikia

 6. vidas parašė:

  2020 m. kovo 23 d. Nr. A20-4
  SVARSTYTA:

  „Laima Nagienė informavo, kad daug skambučių sulauksime iš mažeikiškių, kurie grįžta iš užsienio šalių. Gyventojų parvežimo paslaugą gali suteikti taksi, kurie pavežėtų gyventojus iki pasienio ir Buknaičiuose juos pasitiktų artimieji.“
  Nagienei:kodėl ne savo šeimos nariams siūlėte naudotis taksi paslaugomis , už jų suteiktas paslaugas apmokant asmeninėmis jų pačių lėšomis , o jūsų duktė buvo parvežta už Mažeikių biudžeto lėšas ?Kodėl ji negalėjo pasinaudoti taksi paslaugomis ,kaip kad Jūs siūlėte ne savo šeimos nariams ? Nors dabar leižiate reklaminius filmukus su melaginga informacija , kad „dirbu tau ir tavo šeimai“ , nors faktiškai dirbate tik sau ir savo šeimai. (bus tęsinys)

 7. As parašė:

  Baisu! Vienas variantas už kitą blogesnis.

 8. Tautietis parašė:

  Antras turas parodys visa tiesa nes Lietuva pavojuje! Neoliberalams Tauta neleis uzimti valdzios.Nereikia Simonytes kuri su Snoro banku turejo reikalu o ten byla laimeti gali savininkas is kur Simonyte ,Grybauskaite ,Kubilius paims milijarda?Is valstybes biudzedto ….????O ju turtas nenukentes?Nenori didzioji tautos dalis konservatoriu ateis pakils tie kurie nebalsavo ju daugiau negu kurie balsavo! Konservatoriu baliaus ant Tautos sprando nebus.Jau dabar Simonyte apie taupima kalba taupyti reikia mat , Snoro banko savininkui grazinti reikes milijarda tik prie ko tauta? Jei Simonyte ,Kubilius ir Grybauskaite prisidirbo !Gal pencijas pamazins kad Snoro savininkams pinigus grazinti?Ar vaiku pinigelius….?????

 9. Vija parašė:

  Nagiene, kiek dar partijų pakeisi dėl vietos? Buvot Naujoji sąjunga, po to socialdemokratė,, vėliau tvarka ir teisingumas. Dabar valstiečių-žaliųjų…Neišrinks kelias pas konservatorius :)

 10. Vija parašė:

  Nu bet kas balsuoja už tą Nagienę? Dėl vietos keičia partijas kaip pirštines. Naujoji sąjunga-socialdemokratai-tvarka ir teisingumas- valstiečiai žalieji. Neišrinks beliks bėgt pas konservatorius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto