Dėl Tarybos narės viešų teiginių – trys prašymai Etikos komisijai

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Savivaldybės tarybos Etikos komisijos posėdyje buvo nuspręsta pradėti tris tyrimus dėl Tarybos narės Linos Rimkienės elgesio ir nuomonės išsakymo vietinėje spaudoje.
Politikė kaltinama šmeižtu, tiesos neatitinkančios informacijos skleidimu ir nekorektišku, Tarybos narei nederančiu pasisakymu rajoninėje spaudoje.
L. Rimkienės teigimu, tokie skundai tik įrodo, kad išsakydama savo nuomonę ji „pataikė į dešimtuką“.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

15 Atsakymų į “Dėl Tarybos narės viešų teiginių – trys prašymai Etikos komisijai”

 1. negerbejui parašė:

  Kad apie Radaviciu kaip tik labai teisingai Rimkiene pasake, kad ir kokia nemegiama ji butu…

 2. Nesakykt, parašė:

  yra švietimo įstaigų,kurias ten dirbantys žmones vadina“šiaurės korėjomis“

 3. Negerbiu parašė:

  Teisininke nuolat prisistatanti L.Rimkienė pati pažeidžia žmogaus asmens teises,privatumą bei žemina kitą žmogų kaip asmenį. Čia aš kalbu apie Mažeikių Kultūros centro direktorių R.Radavičių..Visai neseniai žmogus pradėjo dirbti,o ji jau maišo jį su žemėmis,pati absoliučiai nesuvokdama šio sunkaus darbo peripetijų ir niuansų.O norėtųsi pasiteirauti ponios teisininkės:ką ji nuveikė gero žmonėms,kiek bylų laimėjo,kiek paslaugų suteikė ir t.t.

 4. to paprastas parašė:

  Ne neatrodo, o atrodo kad pati, Rimkiene, pasirašei tą komentarą, čia gi tavo stilius.

 5. Paprastas parašė:

  Prisipažinsiu nemėgstu aš Tos Rimkienės , nes jos karjeros siekis nelabai suprantamas normaliam žmogui. Tačiau kad ji užmynė ant galvų sugyvatėjusiom mūsų miesto mokyklų direktorėms, tai tikrai puiku. Vieną apsivogusią ir teismo nuteistą, miesto valdžia paliko dirbti toliau. O ji ir toliau sau pavaldiems artimiesiems dalija didelius atlyginimus.Butų įdomu jei STT pasidomėtų tos mokyklos viešaisiais pirkimais .Kita direktoriukė elgėsi su mokykla kaip su savo UABu , nuo ko kentėjo netik ten dirbantys pedagogai bet ir visa mokyklos bendruomenė.
  Ar jums gerbiamieji neatrodo? Kad šio straipsnio komentarai niekinantys P. l. Rimkienę yra rašomi tos aplinkos žmonių.

 6. L.Rimkiene parašė:

  kiek turi pykcio neapykantos? Koncervatoriu partija atjaunejo,o tu susenai dusioje ir manau,tapai sena bambekle.Budama opozicijos lydere neturi jokiu ideju,tik matyti blogi,savo priesus ir visus smestI,nekenti Mazeikiu miesto zmoniu,savo kolegu tarybos nariu,del karjeros velniui siela parduotum. Mazeikiuose kilti karjeros laiptais neturi jokiu galimybiu,nes jau ir darbo neberandi.Rekviem ponia.

 7. Vardas (privalomas) parašė:

  Teks kviestis Kurlianskio pagalbos,kitaip mūsų išrinktieji už teisybę kovojančios Linos neįveiks.

 8. Tvarkiečiams parašė:

  Užteks, nebedemonstruokite visiems, kad esate politiniai analfabetai. Apsiš*****mėte iš laimės, jeigu galėtumėte įvesti cenzūrą. Nebesityčiokite iš Mažeikių!

 9. Nuodėmklausys parašė:

  Ponia Lina pasakė daug tiesos,o kaikam ji labai nepatinka.Išrinktoji partija jautėsi Mažeikiuose visagalė kaip ir seime.Nereikia,ponai,pykti už kritiką,geriau atgailaukite už savo padarytas nuodėmes,ne šventieji esate.Matome kas dedasi,nesame akli,juk su vien pažadais Lietuvoje nieko nebus.Kurlianskis su Mockumi irgi ne visagaliai,tik atskirus nurodymus vykdė.

 10. ĮDOMU parašė:

  Iš kur Mažeikiuose atsirado, tokia politinė veikėja,kokia šios „tesinguolės“ praeitis? Kiek teko išgirsti apie ją nuomones, švelniai kalbant, nekokios.Visuose darbuose kur ji dirbo, džiaugiasi ja atsikratę ,gal todėl ji taip nekečia visų.
  Sėkmės, L. Rimkiene, jūsų sunkiame šmeižikiškame darbe.

 11. to hmm parašė:

  Čia jūs apie fizrukę kalbate?

 12. hmm parašė:

  gera vieta tuscia nebuna buvo viena priedurne dabar ja pakeite kita i ta rajono taryba kaip muses ant …….puola

 13. zinot parašė:

  Tikrai nesu nei ponios Linos gerbeja, nei rinkeja. Bet tai, kad ji uzlipo kazkam ant nuospaudos, mane dziugina. Ar tik cia neina kalba apie vienos pradines mokyklos apsivogusia direktore? Siuo atveju palaikau ponia Lina visu 100 procentu!

 14. Jo,jo parašė:

  Pritariu pagaliau.Lina,Jūs pataikėte ne į dešimtuką,o prašovėte pro šalį su savo žmones niekinančiais žeminančiais straipsniais.Parodėt savo intelekto lygį.Lazda turi du galus.

 15. Pagaliau parašė:

  Atrodo, ponia Lina Rimkienė savo šmeižikiškas pareiškimais priėjo liepto galą, Neabejoju, kad tos ponios laukia ilgi ir ne vienas teismo procesai. Ar šmeižikė, melagė gali ginti Mažeikių gyventojų interesus?
  Manau, kad Meras Antanas Tenys supras kas slypi po tokios „tiesos“ ieškotojos kaukės, sugebės apginti savo ir kitų tarybos narių garbę.
  Kelia nuostabą, kaip rajono vadovai, tarybos nariai gali sėdėti su Lina Rimkiene prie vieno stalo ir spręsti mažeikiškių problemas.
  Kur Jūsų savigarba, ponai Mažeikių rajono vadovai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto