Antanui Dargiui įteikta Krašto kultūros premija

Per savo muzikinės veiklos metus Antanas Dargis išugdė ne vieną dainininką ir muzikantą. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Penktadienį Mažeikiuose prasidėjo dainų, šokių ir muzikos šventė „Žydėjimas“. Jos metu tradiciškai įteikiama Mažeikių krašto kultūros premija. Šiemet jos dešimtuoju laureatu tapo „Sekmadienio“ studijos vadovas, dainų kūrėjas, muzikos prodiuseris, pedagogas Antanas Dargis.

Mažeikių rajono savivaldybės garbės raštą laureatui įteikė ir jį pasveikino Savivaldybės mero pavaduotojas Jonas Siminkevičius bei Kultūros skyriaus vedėja Angelė Rupkutė.
Sprendimą dėl šios premijos įteikimo balandžio mėnesį priėmė prie rajono Savivaldybės įsteigta devynių asmenų vertinimo komisija Mažeikių krašto kultūros premijai gauti. Šiai komisijai vadovauja Savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Bartkevičius.
Premija skiriama Mažeikių krašto gyventojui, ieškančiam ir įgyvendinančiam naujas, originalias kūrybos ir kultūrinės veiklos formas, dirbančiam kultūrinį švietėjišką darbą, aktyviai dalyvaujančiam krašto visuomeninėje kultūrinėje veikloje, tiekiančiam paramą krašto kultūros institucijoms, meno kolektyvams.
Laureatas apdovanojamas 5 tūkstančių litų pinigine premija, Mažeikių rajono savivaldybės garbės raštu, įrašomas į Krašto kultūros premijos laureatų knygą. Premija kiekvienais metais skiriama tik vienam asmeniui.
Praėjusiais metais premija atiteko A. Dargio kolegai – Choreografijos mokyklos muzikos mokytojui, grupių „Lietutis“ ir „Lietučiukės“ vadovui Algirdui Grinkevičiui.

4 Atsakymai į “Antanui Dargiui įteikta Krašto kultūros premija”

 1. išminčius parašė:

  „Klanas“ per 10 metų savus daugmaž apsidovanojo, tai atėjo eilė pastebėti tikrus kultūros žiburius. Tegul tai bus atsiprašymas už trumparegius ir patogiai sėdinčius funkcionierius.

 2. Pritariu parašė:

  Labai atsiprasau, ZMOGUS turejau parasyt didziosiom raidem:)

 3. Pritariu parašė:

  Tikrai labai nusipelnes krasto premijos zmogus, jau senai turejo but gaves.

 4. suabejojau parašė:

  Antanas šios premijos seniai buvo vertas, galvojau, kad seniai ją buvo gavęs… Na, jeigu jau taip, tai tik apkabinti tą žmogų reikia. Stiprybės, sveikatos, daug kūrybinių minčių ir sėkmės toliau auginant dainuojančias Lietuvos žvaigždes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto