Didelės baudos „naminukės“ gamintojų ir pardavėjų neišgąsdino

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Apžvelgę praėjusių metų statistiką, policijos pareigūnai pažymi, kad mūsų rajone situacija, susijusi su svaigalų gaminimu, kontrabandinių cigarečių įsigijimu ar pardavimu bei narkotinių medžiagų vartojimu, išlieka panaši kaip ir 2017 metais.

Praėjusiais metais dėl neteisėto stiprių alkoholinių gėrimų, raugalo, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) gaminimo, įsigijimo, laikymo ar gabenimo Mažeikių rajone buvo pradėtos 45 administracinės teisenos, policijos pareigūnai iš rajono gyventojų išėmė 80 litrų naminės degtinės.
Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, kuri apima keturis rajonus, mūsų rajonas užtikrintai „pirmauja“ – Telšiuose pradėtos 33 administracinės teisenos, Kelmėje ir Akmenėje – po 10.
„Nemeluosime, naminės degtinės „taškų“ mūsų rajone yra. Turime ir tokių pardavėjų, kuriuos nubaudus jie kažkurį laiką apsiramina, o vėliau ir vėl grįžta prie savo nelegalaus „amato“. Jų negąsdina tikrai nemažos baudos – aptikus pirmą kartą, nors ir mažiausią kiekį naminės degtinės, gresia bauda nuo 180 iki 780 eurų, pakartotinai – nuo 720 iki 1560 eurų“, – informavo Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

4 Atsakymai į “Didelės baudos „naminukės“ gamintojų ir pardavėjų neišgąsdino”

 1. Vilma parašė:

  o pas mus visą parą Vilma aprūpina

 2. As parašė:

  Taikos 9 pirmam aukste prekiauja ,diena naktipolicija gaudo tik nesancius ,o tasko atsieit nezino,juokas pro asaras,taskai papirkti ,kam juos gaudyt ,uztenka zmogiuka nubaust o taskai pelna ņesa kai kam????

 3. Chmui parašė:

  Ten negamina ten realizuoja :-D

 4. CHM parašė:

  kodel sodu 22 namo 5 bute „tasko“ nepanaikina,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto