Didinami ligoninės darbuotojų atlyginimai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Regioninė Mažeikių ligoninė pranešė, kad ketvirtadienį buvo pasiektas susitarimas ir pasirašytas dokumentas dėl ligoninės darbuotojų atlyginimo struktūros. Sutarta, kad jau šį sausį darbuotojai gaus padidintus atlyginimus.

Susitarimą pasirašė Regioninės Mažeikių ligoninės direktorius Sigitas Kaktys, Lietuvos gydytojų sąjungos Mažeikių filialo pirmininkė Rita Lidžiūtė, Lietuvos slaugos specialistų organizacijos pirmininkė Birutė Paulauskienė ir Ligoninės darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Aušra Žumbienė.

Dokumente numatyta, kad Regioninės Mažeikių ligoninės darbuotojai jau už sausio mėnesį gaus padidintus atlyginimus. Baziniai atlyginimai gydytojams ir slaugytojams didėja nuo 17 iki 21 proc. (bazinis gydytojo atlyginimas, neatskaičius mokesčių, nuo sausio 1 d. sieks 2100 eurų, ligoninės slaugytojų – apie 80 proc. šio dydžio).

Administracijos, skyrių vedėjų, slaugos administratorių atlyginimas didinamas šiek tiek mažiau – 10 proc. „Tai daroma griežtai laikantis sveikatos priežiūros dirbančiųjų šakos sutarties. Skirtumas atsiranda dėl to, kad vienodai kelti atlyginimą administruojantiems ligoninę bei teikiantiems sveikatos priežiūros paslaugas gali trūkti finansinių resursų. Akcentuojami teikiantys sveikatos priežiūros paslaugas medicinos darbuotojai, siekiama visapusiškai didinti jų motyvaciją kelti kiekvienam asmeniškai kvalifikaciją, teikti aukštesnės kokybės paslaugas“, – teigiama pranešime.

Darbo užmokesčiui padidinti 10 proc. skirta iš LR Sveikatos apsaugos ministerijos PSDF lėšų nuo asmens sveikatos priežiūros įstaigų paslaugų kainų ir su šiomis paslaugomis susijusių priemokų pokyčių, o likusi dalis – iš ligoninės biudžeto rezervo.

„Atsižvelgiant į sėkmingai įvykdytas sutartis su ligonių kasomis, finansinės galimybės leidžia darbuotojams mokėti didesnį darbo užmokestį“, – akcentuojama ligoninės pranešime.

One Reply to “Didinami ligoninės darbuotojų atlyginimai”

  1. Kestas parašė:

    labai gerai,nors truputis,geriau nei nieko,tikrai jie yra to verti ir daug daugiau.Saunu,nors viena gera naujiena.Aciu visiems gydytojams ir slaugems uz darba,ir sekmes ateityje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto