Dingusiųjų paieškos – rezultatyvios

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Praėjusią savaitę Lietuvą sukrėtė žinia, kad Vilniuje pagrobta vienuolikos–dvylikos metų mergaitė, policija surengė plataus masto paieškos operaciją, tačiau, laimei, ši žinia nepasitvirtino. Pareigūnai pažymi, kad paieška prasideda iš karto, kai gaunamas pranešimas apie dingusį žmogų.

Mažeikių rajono policijos komisariatas praėjusiais metais skelbė 142 dingusių asmenų paieškas, rastas 141 ieškomasis. Praėjusiais metais buvo ieškomas ir mažeikiškis, kuris išlipo iš automobilio degalinėje Rusijoje ir dingo. Kaip informavo pareigūnai, vyriškio paieška nutraukta, nes gauta duomenų, jog jis nėra pagrobtas.
Praėjusiais metais taip pat buvo skelbta daug paauglių, kurie savavališkai palikdavo arba globos įstaigas, arba globėjus, paieškų. Visais atvejais jie arba patys pareidavo po kelių dienų klajonių, arba juos mieste pas pažįstamus asmenis aptikdavo pareigūnai.
„Vis dar gajus įsitikinimas, kad dingusio asmens yra ieškoma tik po trijų dienų nuo gauto pareiškimo. Tai yra neteisinga: paieška pradedama iš karto, kai gaunamas pranešimas apie dingusį asmenį – kuo anksčiau mums pranešama, tuo didesnė yra paieškos sėkmė“, – pabrėžė Veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto