Draugą paliko „ant ledo“

400 litų nukentėjusysis pats paėmė bankomate. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajono policijos pareigūnai pradėjo tirti įvykį, apie kurį pranešė devyniolikametis akmeniškis. Vaikinas teigė, kad beveik prieš du mėnesius geras jo pažįstamas įkalbėjo padiktuoti jam savo elektroninės bankininkystės duomenis ir tuo pasinaudojo.

Piktnaudžiaujant nukentėjusiojo V. I. geranoriškumu buvo sudaryta momentinė vartojamojo kredito sutartis su UAB „4finance“ ir paimtas 1 000 litų kreditas.
Pusė šios sumos buvo pervesta kitam asmeniui, o kitą dalį, 400 litų, nukentėjusysis pats paėmė bankomate. Taip pasielgti esą įkalbėjo tas pats geras pažįstamas.
Kadangi pinigus iš bankomato paėmė pats pareiškėjas, jo apsukrusis draugas išvengia turtinės prievolės atsiskaityti su kredito davėju, palikdamas šią prievolę nukentėjusiajam V. I.
Be to, akmeniškis pareigūnus patikino, kad pasirašant kredito sutartį tyčia buvo nutylėta apie pareiškėjui svarbias kreditavimo aplinkybes.
Vaikinas, kalbėdamas policijoje, neslėpė nusivylimo, nes esą nesitikėjęs, kad geras pažįstamas su juo taip pasielgs: pasinaudos pinigais, o kreditą paliks grąžinti jam vienam.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto