Draugiškose kovose vyravo ir nugalėjo draugystė

Nuotr. iš klubo archyvo

Kovo 8-ąją futbolo klubas „Triumfas“ pažymėjo tradiciniu moterų ir merginų futbolo renginiu „Draugiškos kovos“.

Aštuonios komandos buvo suskirstytos į „Panelių“ ir „Damų“ pogrupius, jos sužaidė tarpusavyje rungtynes po aštuonias minutes.
Į kovą „Panelių“ pogrupyje stojo po dvi „FK Triumfas“ ir „FK Atmosfera“ mergaičių komandas, o „Damų“ pogrupyje susigrūmė lopšelių-darželių „Berželis“, „Gintarėlis“, „Saulutė“ ir „Linelis“ ekipos.
Po kovų pogrupiuose vyko finalinės dvikovos, kur susitiko jų lyderės „FK Triumfo panos“ ir „Berželio“ komandos. Turnyro nugalėtojomis tapo jaunosios „Triumfo“ klubo atstovės.
Kovoje dėl trečiosios vietos „FK Triumfo panelytės“ įveikė „Gintarėlio“ atstoves.
„Nors išsiaiškinome nugalėtojas, tačiau turnyras ne veltui pavadintas „Draugiškos kovos“ – visos dalyvės buvo apdovanotos prizais ir gėlėmis. Tai buvo sportinis pramoginis renginys. Jame svarbus ir emocingas sirgalių palaikymas, o svarbiausias tikslas – suteikti galimybę merginoms ir moterims aktyviai praleisti kelias laisvalaikio valandas, pabūti kartu“, – renginio tikslus įvardijo vienas iš turnyro organizatorių, „FK Triumfas“ treneris Ramūnas Daubaris.
Šis tradicinis renginys vyko jau penktą kartą, pernai jo atsisakyta dėl karantino. Klubo planuose – taip pat tradicinės varžybos, skirtos pažymėti Motinos dieną. Pagrindinė taisyklė – vienoje komandoje tądien turi rungtyniauti močiutė, mama ir dukra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto