Draugystės gatvės rajone siautėja plėšikai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Jau antras mažeikiškis Draugystės gatvės rajone buvo sumuštas ir apiplėštas, dėl šio nusikaltimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pirminiais policijos duomenimis, plėšikai 56-erių metų vyrą užpuolė ketvirtadienį, apie dešimtą valandą vakaro, tarp Draugystės ir Taikos gatvių esančių daugiabučių. Trys nenustatyti asmenys mušė ir spardė neblaivų (nustatytas 1,60 promilės girtumas) vyrą, o po to jį ir apiplėšė – pagrobė 80 eurų.
„Sunku ką nors nustatyti, nes nukentėjusysis buvo neblaivus, tad sunkiai atsimena įvykio aplinkybes. Tokie žmonės, sunkiai besiorientuojantys aplinkoje, dažniausiai ir tampa nusikaltėlių taikiniais.
Todėl patarimas vienas – jeigu jau neblaiviam tenka grįžti namo, saugiausia yra išsikvieti taksi, kuri parveš iki pat laiptinės“, – būti atsargiems patarė Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas.
Nuo metų pradžios tai jau ketvirtas plėšimas, kuris įvykdytas mūsų mieste, ir antras per šią savaitę – praėjusį šeštadienį, apie vienuoliktą valandą vakaro, vienoje Draugystės gatvės namų laiptinių buvo užpultas neblaivus 21-erių metų vaikinas. Jis sumuštas ir apiplėštas – iš jo pavogtas mobilusis telefonas.

4 Atsakymai į “Draugystės gatvės rajone siautėja plėšikai”

 1. taigi parašė:

  O jeigu į darbą reikia eiti pro šitą rajoną kasdien??? Sutinku, kad policija apmokėtų taksi išlaidas

 2. Hmm parašė:

  Žino, kad yra problema ten. Tai galėtų ir sutekt šiek tiek dėmesio ten, kol nustatytų tuos užpuolikus. O dabar tik pataria taksi išsikviest. Ar čia sprendimas? Matyt patys bijo ten lankytis..

 3. asd parašė:

  Prie kiekvieno pijoko policininko nepastatysi.

 4. o kodėl parašė:

  milicija nedirba, tik dalija niekam tikusius patarimus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto