Dujų vartotojai „Sauridai“ mokės šiek tiek mažiau

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija patvirtino naujas centralizuotai tiekiamų suskystintųjų naftos dujų kainas. Mažeikiškiams dujų vartotojams ši paslauga nuo gruodžio antros dienos šiek tiek pigs.
Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija ketvirtadienį nustatė naujas „Sauridos“ tiekiamų suskystintųjų naftos dujų kainas. Nuo gruodžio antros dienos šiai bendrovei dujų vartotojai už kubą su pridėtinės vertės mokesčiu mokės 6,77 lito, o už pastoviąją kainos dalį (vadinamąjį abonentinį mokestį) – 12,59 lito per mėnesį.
Palyginti su dabar galiojančiomis kainomis, šie tarifai mažesni atitinkamai 22 ir 41 centu, arba 2,94 ir 3,07 procento.  Pavyzdžiui, jeigu šiuo metu daugiabučių namų gyventojai, sunaudojantys tik kubą, iš viso moka 19,99 lito, tai įsigaliojus naujiems tarifams, mokės 19,36 lito.
Komisija priėmė sprendimą vienašališkai nustatyti „Sauridos“ tiekiamų suskystintųjų naftos dujų kainas, kadangi bendrovė nepateikė išsamių duomenų, reikalingų skaičiavimams atlikti.

Plačiau apie tai – antradienio „Santarvės“ laikraštyje.

11 Atsakymų į “Dujų vartotojai „Sauridai“ mokės šiek tiek mažiau”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Kas mums gražins musu permokas uz duju mokestį? Siek tiek mažės? Reikia STT pagalbos sioje Sauridos irštvoje !

 2. apas parašė:

  2012-lapkričio abonentinis mokestis buvo 6,05 Lt,o jau 2012-gruodžio mokestis išaugo lygiai tris kartus iki 18,15 Lt,o dabar numažina tik kelis procentėlius ir kvailina visus žmones prisiplėšę daug neteisėtų pinigų.Kur buvo ir dabar yra rajono valdžia,kad taip leidžia lupikauti Sauridai?

 3. Buvęs vartotojas parašė:

  Niekada gyvenime nebesutikčiau naudotis suskystintomis dujomis.Nesvietiškai brangu,pavojinga ir peilis sveikatai ir dar tokie plėšikiški papildomi mokesčiai.Pasidomėkite kas išsiskiria degant dujoms.Naudojant dujas automobiliuose pastoviai per techapžiūrą tikrinama išmetimo kokybė,ant kelio papildomai tikrina gamtosaugininkai o MES JOMIS KVEPAVOME UŽDAROSE PATALPOSE.Todėl ankologai pašiurpę,kad toks ligų padažnėjimas.

 4. Algis parašė:

  tai laisvos rinkos saukliai,stambus veikejai,o ne kokie nusikalteliai vistvagiai..jiems nusikaltimo straipsniai netaikomi,nes yra veikejai..o,abonentinis mokestis yra uz tai,kad jie „sventieji“,o uz ta varda reikia moketi,nes kiti rajonai tokiu „sventuju“ neturi..laimingi mazeikieciai

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  2012-11-30 abonentinis mokestis 6, 05Lt , 2014-12-02 abonentinis mokestis 12,59 Lt .Su pergale , ponai ,…… siaubas , kokie Jūs k…… , gerai , kad ne visi.

 6. kas gali paaiskinti? parašė:

  Respublikineje spaudoje skaiciau straipsnius apie tai, kad Lietuvos Duju vadovai mina teismu slenkscius. Tie rajonai, kurie naudoja suskystintas dujas maisto gaminimui, kaip Zarasai, ir kiti, padave siuos ponus i teisma del taip vadinamo abonentinio duju mokescio. Kiek zinau, teismas pripazino Duju abonentini mokesti NETEISETU, ir ipareigojo siuos ponus grazinti zmonems permokas! KODEL MAZEIKIUOSE APIE TAI TYLIMA? GAL GALETU KOKS TEISININKAS PAKOMENTUOTI ? Labai lauksiu!!!

 7. zulikas parašė:

  Jau vienas teismas pripazino, kad zasranco ivestas mokestis isviso neteisetas. Zmogeliai, nemokekite siam zulikui jokiu abonentiniu.

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  Kad tik greiciau skradziai zeme prasmegtu toji saurida ir panasios irstos i ja.Nebeleistu man garbe ir orumas bemoket sitiek izuliai bendrovei,kad ir beveik pries du metus buvusi ta abonentini mokesti 6,05 lt.Atsipeikekit,mielieji zmones,pagaliau!

 9. duju vartotoja parašė:

  prisiminus, kad prieš porą metų vien abonentinis mokestis buvo 18 litų, tai tokie pokyčiai man patinka.! Ir prie jų prisidėjo mažeikiškiai.

 10. dainora parašė:

  Naujienos tikrai nedžiugina…. tokiai informacijai net straipsnį rašyti apsurdas.

 11. Vardas (privalomas) parašė:

  Ar čia skaitomas mažas dujų mokestis? Siaubas ,kaip esame kvailinami!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto