Duomenimis pasinaudojo artimas žmogus

Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės duomenų panaudojimo. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Penktadienį į policijos pareigūnus kreipėsi 41-erių metų Gamyklos gatvės gyventoja. Moteris pranešė, kad kovo pabaigoje, neteisėtai pasinaudojus jos elektroninės bankininkystės duomenimis, iš greitųjų paskolų bendrovių jos vardu buvo paimti du kreditai, iš viso pusantro tūkstančio litų. 

Tyrimą atliekantys pareigūnai nusikaltimą netrukus atskleidė: moteris savo elektroninės  bankininkystės prisijungimo kodų ypač neslėpė, jais pasinaudojo ir kreditus pasiėmė buvęs sugyventinis. Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės duomenų panaudojimo, už tai gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.
Policijos pareigūnai primena, kad elektroninės bankininkystės prisijungimo ir kiti duomenys yra konfidenciali informacija, kuria gali disponuoti tik jų naudotojas, pašaliniam asmeniui gresia baudžiamoji atsakomybė. Tačiau savo ruožtu, norint išvengti nemalonumų, kortelių turėtojai taip pat raginami saugoti slaptažodžių korteles bei kodus, neleisti, kad prie jų laisvai prieitų kiti asmenys.

One Reply to “Duomenimis pasinaudojo artimas žmogus”

  1. jo parašė:

    Gera drauga turejo moteriske?! Idomu,kiek ilgai jis ja mulkino? kaip taip apanka moterys ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto