Dvi dienas – sustiprintas pareigūnų budėjimas

Jono STRAZDAUSKO nuotrauka

Antradienį ir trečiadienį, kai daugelis vyks aplankyti artimųjų kapų, pagerbti jų atminimo, gerokai padidės automobilių srautas, judėjimas prie kapinių. Tam ruošiasi ir mažeikiškiai policijos pareigūnai – šias dvi dienas sustiprinamas jų budėjimas.

Kaip informavo Mažeikių policijos komisariate, sudaryti planai, kad prie pagrindinių miesto kapinių Sedos gatvėje ir Geidžiuose budės policijos ekipažai. Esant būtinybei, pareigūnai reguliuos eismą, taip pat nepaliks be dėmesio ir kitų rajono amžinojo poilsio vietų – šias dvi dienas čia bus įsteigti judantys policijos postai, laikas nuo laiko atvyks policijos ekipažai. Jeigu įprastai rajone budi du ar trys policijos ekipažai, tai per šias dvi dienas papildomai budės dar penki.
„Kad eismas būtų saugus, prašome vairuotojų būti tolerantiškais – neskubėti, praleisti vieniems kitus, stebėti pėsčiųjų elgesį kelyje. Pėsčiuosius taip pat raginame būti atsargiais, tamsoje nešioti atšvaitus, saugoti save ir kitus. Jau turime praktikos, kad tuo naudojasi ir įvairūs nusikaltėliai – prašome transporto priemonių savininkų rakinti paliekamus prie kapinių automobilius, nepalikti juose vertingų daiktų. Pernai lapkričio pirmąją tokiu būdu buvo įsibrauta į automobilį prie kapinių Viekšniuose  ir pavogti moters daiktai“, – prisiminė rajono policijos komisariate laikinai vykdantis veiklos skyriaus viršininko pareigas Paulius Šimkus.
Pernai per lapkričio pirmąją įvyko avarija kelyje Mažeikiai–Kuršėnai, kurios metu buvo apgadinti keturi automobiliai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto