Dviračių varžybose sėkmė lydėjo tirkšliškius

Mažeikių moksleivių techninės kūrybos centras (MTKC) surengė rajono mokyklų jaunųjų dviratininkų varžybas – respublikinio konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose” rajoninį turą.
DALYVAVO PENKIOS KOMANDOS
Moksleiviai varžybose turėjo parodyti kelių eismo taisyklių išmanymą, pademonstruoti savo sugebėjimus vairuojant trasoje ir figūrinio vairavimo įgūdžius.
Varžybose dalyvavo dvi komandos iš Merkelio Račkausko gimnazijos, Tirkšlių vidurinės mokyklos jaunieji dviratininkai bei dvi ekipos iš Krakių pagrindinės mokyklos.
Varžyboms teisėjavo MTKC būrelių vadovai bei kelių policijos pareigūnai, kuriems vadovavo inspektorius Stanislovas Gabalis.

NUGALĖJO TIRKŠLIŠKIAI
Po visų rungčių komisija trečiąją vietą skyrė Krakių pagrindinės mokyklos jauniesiems dviratininkams, kuriuos rengė mokytoja A. Salominienė. Antroji vieta atiteko Merkelio Račkausko gimnazijos antrajai komandai. Gimnazijos komandas varžyboms parengė kūno kultūros mokytojai Gražina Opulskienė ir Romualdas Beišinas.
Geriausiai varžybose sekėsi Tirkšlių vidurinės mokyklos komandai, kuriai vadovavo mokytojas Stasys Pauliukas, jaunuosius dviratininkus treniruojantis jau daugiau kaip 10 metų. Jo paruoštos ekipos rungtynėse, kaip ir šiemet, iškovoja pirmąsias vietas.

APLANKĖ MUZIEJŲ
Laikinai einantis MTKC direktoriaus pareigas Andrius Muturas apgailestavo, kad šiemet į jaunųjų dviratininkų varžybas įsijungė labai nedaug mokyklų komandų. Pasak jo, rengimasis ir dalyvavimas tokiose varžybose moksleiviams suteikia daug žinių ir įgūdžių, praverčiančių apsisaugant nuo nelaimingų atsitikimų gatvėse ir keliuose.
Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto