Egzaminų rezultatas – 14 šimtukų

Nuotr. iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos archyvo

Šiandien paaiškėjo visų valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Mažeikių gimnazijų abiturientai iš viso pelnė 14 maksimalių įvertinimų.

Antradienį šalies moksleivius pasiekė užsienio kalbų (anglų ir rusų), matematikos, fizikos, chemijos, informacinių technologijų ir istorijos egzaminų rezultatai.

Iš šių egzaminų Mažeikių rajono abiturientai gavo dar 7 maksimalius įvertinimus: Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazistai pelnė du šimtukus (iš chemijos ir anglų kalbos), Mažeikių Gabijos gimnazijos abiturientų anglų kalbos žinios įvertintos trimis šimtukais, po vieną jų gauta iš fizikos ir matematikos egzaminų.

Praėjusią savaitę paaiškėjo, kad Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos mokinių žinios sulaukė keturių maksimalių įvertinimų – du šimtukai gauti iš lietuvių kalbos ir literatūros, po vieną – iš biologijos ir geografijos egzaminų. Trys Mažeikių Gabijos gimnazijos abiturientai pelnė šimtukus iš lietuvių kalbos ir literatūros egzamino.
Rajono abiturientų valstybinių egzaminų rezultatų analizė – kito antradienio „Santarvėje“.

4 Atsakymai į “Egzaminų rezultatas – 14 šimtukų”

 1. Jo parašė:

  Visai nusivažiavo išgirtosios mazeikių MIESTO gimnazijos,kas ten per liurbiai susirenka,kad tik keli šimtukai,gėda

 2. šep parašė:

  Prisiminimuose tarybinėj mokykloj LVVPU (dėstytojai savo srities profesionalai) : ten buvo dėstoma lėtai, visiems suprantamai, su cinkeliu ir kūrybiškai, o čia viskas ant „smūgio“, mokytojas įsitempęs, mokiniai persitempę, nuleiskit gazą…, tak dielo niepojdiot :)

 3. Pupkis parašė:

  Šiaip nepatinka kaip Šiugždinienė kalba: šneka sau suprantama kalba, įmantrus ir sausas žodynas, o šiaip nustokit mokinius į stresą varyti, gl….ai

 4. Vo parašė:

  Aš tai mokiausi vien dvejetais, nu gaudavau trojke ir nenusivyliau, šiaip nereikia šimtukininkų skaičiumi džiaugtis, job…a statistika, juos reikia visai kito mokinti :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto