Eksponuojami leidiniai apie sveiką gyvenseną

Vėliau šiais leidiniais galės naudotis kiekvienas bibliotekos lankytojas. Nuotrauka iš Viešosios bibliotekos archyvo

Mažeikių viešosios bibliotekos periodikos skaitykloje mažeikiškiai gali susipažinti su paroda „Sveikata – išmintingųjų honoraras“.

Naujos knygos – ir filialams

Parodoje eksponuojama arti 70 naujų knygų, kuriose išminties gali surasti kiekvienas, besidomintis savo ir artimųjų sveikata, ieškantis patarimų, kaip įveikti ligas, informacijos apie sveiką gyvenseną, natūralius ir tradicinius įvairių ligų gydymo būdus, ligonių slaugymą.
Su naujais leidiniais bibliotekos darbuotojai siūlo susipažinti virtualiaiŽinioskelias į sveikatą.
Vėliau šios knygos papildys Viešosios bibliotekos abonemente įrengtą lentyną „Leidiniai, įsigyti už Visuomenės sveikatos rėmimo programos lėšas“. Jais galės naudotis kiekvienas bibliotekos lankytojas.
Naujų leidinių gavo ir Mažeikių viešosios bibliotekos Reivyčių, Naftininkų, „Ventos“ ir Viekšnių filialai.
Nuo metų pradžios Viešosios bibliotekos Reivyčių filialas parodoje „Padėkime sau ir kitiems“ eksponuoja 19 naujų medicinos ir psichologijos knygų.

Dalyvauja rėmimo programoje

Šios knygos įsigytos už Visuomenės sveikatos rėmimo programos skiriamas lėšas. Mažeikių viešoji biblioteka iš šios programos jau yra laimėjusi finansavimą aštuoniems projektams. Už šios programos lėšas įsigyta leidinių, organizuoti seminarai, susitikimai su rašytojais ir kitais sveiką gyvenimo būdą populiarinančiais žmonėmis, parengta parodų, įvairios informacinės medžiagos jaunimui apie alkoholio ir kitų priklausomybių žalą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto