Energetikos komisijoje – apie dujų tiekimą mažeikiškiams

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Seimo Energetikos komisija tarėsi, kokių veiksmų ir priemonių imtis, norint išspręsti sudėtingą problemą, kilusią Mažeikių rajono savivaldybėje dėl centralizuoto suskystintų naftos dujų tiekimo.
Akcentuota, kad restruktūrizuojama bendrovė „Saurida“ bet kuriuo metu gali nebevykdyti savo veiklos, palikdama vartotojus be vienintelio dujų tiekimo šaltinio.

Energetikos komisijos posėdyje dalyvavo Energetikos ministerijos, Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos (VKEKK), Mažeikių rajono savivaldybės ir Druskininkų savivaldybės atstovai. Posėdį inicijavęs komisijos narys parlamentaras Kęstutis Bartkevičius „Santarvei“ teigė, kad, vykdant parlamentinę kontrolę, norėta išsiaiškinti, ar suskystintos naftos dujos tiekiamos taip, kaip reikalauja Energetikos įstatymas, kokia apskritai yra situacija.
„Tokios dujos yra tiekiamos penkiolikoje savivaldybių. Ar rajono valdžia žino, kokia tinklų būklė, kiek yra vartotojų ir panašiai. Norėjome iš savivaldybių atstovų išgirsti, kokios problemos kyla“, –   kalbėjo Seimo narys.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto