Etikos komisija aiškinasi mero veiksmus

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Savivaldybės tarybos Etikos komisija gavo prašymą pradėti tyrimą dėl Savivaldybės mero Antano Tenio veiksmų. Politikas kaltinamas netinkamu elgesiu, pareigų nevykdymu ir priesaikos sulaužymu.
Etikos komisija, susipažinusi su merui mestais kaltinimais, nutarė pradėti tyrimą. 

Tokį prašymą Etikos komisijai surašė aktyvus mažeikiškis Virginijus Sungaila. Etikos komisijos pirmininkas Sigitas Kaktys „Santarvę“ informavo, kad šiame prašyme pateikiama informacija apie dar 2000 m. liepos mėnesį viešame Mažeikių detaliojo svarstymo plane patvirtintą Žemaitijos g. 57 tuometės „Statoil“, o dabar „Circle K“ automobilinių degalų kolonėlės statybą bei su ja susijusiomis peripetijomis. „Statoil“ buvo įsipareigojusi, pastačius degalinę, sutvarkyti jos aplinką, papildomai investuoti lėšų, įrengiant greta kai kuriuos infrastruktūros objektus.
Plačiau – penktadienio laikraštyje.

9 Atsakymai į “Etikos komisija aiškinasi mero veiksmus”

 1. jo parašė:

  laikas ir merui ir administracijos direktoriui SAVANORIŠKAI pasitraukti,o taip pat ir visą SENIENAI,leiskite dirbti JAUNIEMS perspektyviems žmonėms,o jums jau laikas laikti kelionės .į……………….

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  juk jau siulo badaukienei garbes varda teikt, kaip ir seniui trakiniui,tai ko cia besneket. mazeikiai-komediju krastas

 3. Renata parašė:

  Naivu tikėtis, kad kažkas spręsis, pasėdės, paknapsos ir ką? Šaką kirs, ant kurios daugeli metų ir patys sėdi?…
  Meras ir jo komandos „pirdylos“ nuseno, knapsi, metų metus, juokina, pykdo žmones savo darbeliais.
  Stebina, kokie aktyvus rinkimu metų, metai iš metų, labai norisi prie šito lovio dar ir dar… Ir kaip Juos renka žmonės netelpa galvoje? Kai žmonių nebelikę, užtenka savivaldybės darbuotojų prabalsavimo ir knapsi, dar vieną kadenciją savi tarp savų, pildosi kišenes.
  Gerbiamas Mere, žinoma skaitysite laikraštį, taigi yra perspektyvių, protingų vyrų, kurie galbūt daug įžvalgesni, perspektyvesni ir labiau tinkantys mero pareigoms eiti, užleiskite Jiems .
  Apsivalytu, galbūt sumažėtu žmonių savivaldybėje knabsiančių metai iš metų. Gal būt ir problemos gyventojų ims spręstis, kurias sprendžiat Jus dešimtmetį. Tad mes Jus palaikom, teisingam sprendime, eikite į užtarnautą poilsį…

 4. Irena parašė:

  Ak pagaliau. Senai laikas sutvarkyt ta pazaduka

 5. nesuprantu ir aš parašė:

  Yra ne tik diedas, kuris aiškina ,kad gal kunigas gavo palikimą, nors nežino ir dokumentų paveldėjimo nėra matęs. Tą patį suokia ir nuotraukoje esanti senutė.Taip pat socialdemokratė. Ji aiškina, kad gandais ,komentarais netiki.Aš irgi, bet yra teismo sprendimas dėl kunigo veiklos .Ko dar reikia teisinėje valstybėje?Tik sulaukt kol jis įsiteisės. Ar dabar garbės vardus duosime tik tokiems? tada eilėje ne viena mokyklos ,darželio direktorė.

 6. Brolis parašė:

  Kaip kažkada pasakė vienas diktatorius , rinkimus laimi tas kas balsus skaičiuoja

 7. Turskis parašė:

  Ir nuspres komisija skirti papeikima ir po visko i kaimo sodyba gert alaus uzkandant vigestos rukytom auselem ir knyslelem,lafa ne gyvenimas provincijoj.

 8. Nesuprantu parašė:

  Kas tą komunistinį diedą renka iš metų į metus…

 9. Tirs parašė:

  Savivaldybės etikos komisija? Wahaha!!! Taip ir įsivaizduoju ką nutars…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto