Etikos komisija dėl politikės išmokų nesiaiškins

Lina Rimkienė. Nuotr. iš asmeninio archyvo

,,Santarvė“ rugsėjo mėnesio straipsnyje ,,Politikų poreikiai karantino metu nemažėjo“ analizavo, kiek Tarybos nariai išleidžia biudžeto lėšų transportui, degalams, telefonų pokalbiams, kanceliarinėms prekėms, interneto ryšiui. Po jo Savivaldybės etikos komisija sulaukė prašymo išnagrinėti ir nustatyti, ar Tarybos narei Linai Rimkienei teisėtai ir pagrįstai buvo sumokėta už interneto ryšį, kuriuo ji naudojosi būdama Kipre.
Etikos komisija nusprendė tyrimo nepradėti: aiškintis pinigų išmokėjimo teisėtumą – ne komisijos kompetencija, ji nagrinėja su politikų elgesiu susijusius klausimus.
Savivaldybės administracijos Buhalterinės apskaitos skyriaus pateikti duomenys byloja, kad L. Rimkienei pirmąjį šių metų pusmetį buvo kompensuota 1600 eurų už interneto ryšio ir 142 eurai už telefono paslaugas. Politikę pandemija daugiau kaip pusmetį buvo „įkalinusi“ Kipre, todėl Etikos komisijos gautame skunde-prašyme išsakomos abejonės, ar patirtos išlaidos užsienyje galėjo būti apmokamos iš Savivaldybės biudžeto.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

8 Atsakymai į “Etikos komisija dėl politikės išmokų nesiaiškins”

 1. Era parašė:

  Tai pasidomekit, kur kiti politikai tiek vazinejo karantino metu ir masinas taises. Panagrinėjus islaidu ataskaitas skaiciai kai kuriu ispudingi.

 2. Riva parašė:

  Olialia pūpytė-tiek mūsu labui žadėjo dirbt ,o sau sėdi Kipre irtiek žiniu—gėda.

 3. vidas parašė:

  Gerai , kad vyko „dirbti“ mažeikiškių labui į Kiprą, į kurį galima patekti tik lėktuvu arba laivu , o tai būtų tekę dar ir už kurą mokėti, bei automobilio remontą, jei būtų sugalvojusi mažeikiškių labui „dirbti“ kokioje Ispanijoje.

 4. Anonimas parašė:

  Būtų įdomi bendrapartiečio Pauliaus Aurylos nuomonė. Moraliniu aspektu. Ar jis profesionalas tik vakcinų klausimais?

 5. B. parašė:

  Paprasčiausias parazitavimas. Labai negražu.

 6. darisui parašė:

  Kas ji tokia?

  1. ddd parašė:

   Susireikšminusi vietinė koncervų politikierė. Paskutiniu metu visai pridususi. Niekaip neatsigauna, išmesta iš vicemerės pareigų.

 7. darisu parašė:

  Šita osoba niekad kuklumu nepasižymėdavo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto