Etikos komisija: politiką apgynė, savęs – ne

Virginijaus Sungailos ir Sigutės Bernotienės apsižodžiavimas komiteto posėdyje išaugo į rimtesnį konfliktą – partijos „Laisvė ir teisingumas“ skundas pasiekė Etikos komisiją. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ir trečiasis Savivaldybės tarybos Etikos komisijos sprendimas buvo palankus Virginijui Sungailai – viešas siūlymas partijai „Laisvė ir teisingumas“ pasivadinti jos narius įžeidusiu pavadinimu „Kalėjimas ir banditizmas“ nevertintas kaip politiko elgesio nusižengimas.

Konstatuota, kad, vykstant diskusijai viešo intereso klausimais, leistinos politikų ir kitų visuomenės veikėjų kritikos ribos yra platesnės nei privačių asmenų.

Politikas „išskirtinio dėmesio“ sulaukė ne tik iš jį skundusios partijos, bet ir Savivaldybės administracijos. Apie tai, kad Etikos komisija tą patį klausimą dėl jo elgesio svarstys trečią kartą,  buvo paskelbta viešojoje erdvėje, užsakomajame pranešime, šešėlį metant ir ant pačios komisijos. Apie aukščiausius postus savivaldoje užimančių politikų elgesio nusižengimus tokie pranešimai nedaromi.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Etikos komisija: politiką apgynė, savęs – ne”

  1. Manau parašė:

    negerai.kai valdžioje sėdi įžeidūs neliečiamieji. Tokiems jau laikas eit iš kur atėję.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto