Etikos komisija siūlo peržiūrėti išmokų skyrimo politikams tvarką

Autorės nuotraukoje: (iš kairės) komisijos pirmininkė Odeta Jasmontienė, nariai Ona Kelpšienė ir Irena Macijauskienė.

„Santarvė“ jau rašė, kad Vyriausioji tarnybinės etikos komisija aiškinosi aplinkybes, kai Savivaldybės tarybos narė Lina Rimkienė Savivaldybės tarybos nario veiklai skirtomis lėšomis sumokėjo sutuoktiniui priklausančiai UAB „Autobastionas“ už suteiktas automobilių priežiūros ir remonto paslaugas, tačiau pažeidimo nenustatė.
Vis tik komisija konstatavo, kad rajono savivaldybėje šiuo metu yra nepakankama tarybos nario veiklai skirtų išmokų panaudojimo kontrolė, o tai sudaro sąlygas piktnaudžiauti. Todėl siūlė patikslinti išmokų panaudojimo ataskaitos formą taip, kad joje būtų galima nurodyti konkrečios transporto priemonės modelį ir valstybinį numerį.
Savivaldybės tarybos etikos komisija, susipažinusi su atsiųstu Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos raštu, nusprendė siūlyti peržiūrėti Savivaldybės tarybos veiklos reglamentą, nustatyti aiškesnę dokumentų, reikalingų išmokoms gauti, pateikimo tvarką.
Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

5 Atsakymai į “Etikos komisija siūlo peržiūrėti išmokų skyrimo politikams tvarką”

 1. Vardas? parašė:

  Dieve, Dieve, kai pagalvoji, tai JėzusMarija…

 2. Siaip parašė:

  Kas ta senute is desines su piestais antakiais ir vyriskai kirpta sukuosena? Cia kokia pencininku organizacijos atstove? Bet ne, per sena pencininku organizacijai…

 3. Taigi parašė:

  Tos moteriškės pensininko akiai visai simpatiškos,tik labai nemalonu skaityti tą pačią tiradą apie neva didžiausią p.Linos nuodėmę,kuri turtūt prieš metus yra išteisinta.Juk rinkimus socdemai siaubingai prakišo,tai kokio velnio dar vis priminti senas nuoskriaudas.Imkite pavyzdį iš Nausėdos ir Šimonytės bendravimo debatų metu.Tikrai yra verta pasimokyti kaip jie bendrauja,nors yra varžovai politikoje.Mums-rinkėjams tas purvo pylimas visai nemalonus,jis žemina pačius politikus.

 4. Nuomonė parašė:

  Kokios nemalonios tų moteriškių veido išraiškos

 5. Vija parašė:

  Nu per skystos blauzdos įkibti Rimkienei, todėl ir siuntat

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto